Son Konu

Chloe Loughnan'ın büyük pişmanlığı! Türkiye'de kalması 2 şeye bağlı...

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
chloe_loughnanin_buyuk_pismanligi_turkiyede_kalmasi_2_seye_bagli_1567411681_4398.jpeg

5 yıllık evliliğini bitiren Serdar Ortaç'ın boşanma kararının ardından gözler Chloe Loughnan'a çevrildi. Türkiye'de kalmak isteyen Loughnan'ın çalışma izni olmayışı, bu durumu riske sokuyor.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile olan evliliği sayesinde Türkiye'de tanınan İrlandalı model Chloe Loughnan, 5 yıllık evliliğinin bitiminin ardından iş anlamında zorluk çekmeye başladı.

Türkiye'de kalmak isteyen Loughnan, kendisine boşandıktan sonra gelen dizi, reklam filmi gibi teklifleri, çalışma izni olmaması sebebiyle reddetmek zorunda kaldı. Loughnan'ın Türkiye'de kalıp çalışabilmesi için ya yeniden evlenmesi ya da bir ajansa kaydolması gerekiyor.

ORTAÇ SOYADINI TAMAMEN SİLDİ

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile olan 5 yıllık evliliğini tek celsede bitiren İrlandalı Chloe Loughnan, sosyal medyada ilk adımı atan isim oldu. Loughnan, Instagram hesabından Ortaç soyadını kaldırdı.

UxDYE_1566888454_5448.jpg

'ÇOCUK YOK AMA ÇOCUK OLSAYDI ÜZÜLÜRDÜM'

Serdar Ortaç'ın annesi Nesrin Ortaç da durumla ilgili yorum yapmıştı. Anne Ortaç, "Tabii ki üzüntülüyüm ama oğluma destek olmalıyım. İkisi içinde hayırlısı olsun. Çocuk yok ama çocuk olsaydı daha çok üzülürdüm. Chloe çok saygılı bir kızdı, ben hiçbir kötülüğünü görmedim. Ben özel hayatına pek karışmam, Serdar'ın beğendiği kız her zaman başımın tacıdır." demişti.

HKpEc_1566800809_1409.jpg

NE OLMUŞTU?

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, 5 yıllık evliliklerini, Beykoz Adliyesi'nde görülen davada 5 dakika içerisinde sonuçlandırmışlardı. Dava, “Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle açılmıştı. 

4bfp7_1565164338_0075.jpg

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan hakkında çıkan, 'Serdar Ortaç'tan 20 milyon liralık villayı istedi' şeklinde çıkan haberler hakkında Instagram hesabından açıklama yapmıştı. Ortaç, çıkan haberlerin doğru olmadığını belirtmişti.

İŞTE O PAYLAŞIM;

KCUGf_1565616050_7056.jpg

Çift ilk açıklamalarını, adliye önünden yapmışlardı. 

İŞTE İLK AÇIKLAMA;

İrlandalı Chloe Loughnan, tek celsede boşandığı eşi Serdar Ortaç ile evleri ayırdı. Loughnan, memleketi olan İrlanda'ya geri dönüş yapmıştı.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Üst Alt