Son Konu

Ali Sunal'dan duygulandıran Kemal Sunal açıklaması!

elektronikci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ali_sunaldan_duygulandiran_kemal_sunal_aciklamasi_1588573487_9373.jpg

Ünlü oyuncu Ali Sunal, katıldığı bir programda babası merhum sanatçı Kemal Sunal hakkında yaşadığı bir keşkeyi anlattı. Sunal, açıklamalarıyla dinleyen herkesi duygulandırdı.

Yakın zamanda evlenip bir kız çocuğu sahibi olan oyuncu ve sunucu Ali Sunal, merhum babası büyük usta Kemal Sunal hakkında açıklamalarda bulundu. Babasının filmlerinin yeniden gösterilmeye başlanmasından dolayı gelen 'Babanızın filmlerini izliyor musunuz?' sorusuna, “Kaybettiğimizden beri izleyemiyorum, kızımla inşallah.” yanıtını verdi.

ZpIV6_1588573898_1775.jpg

Sunal, "Hayatımda keşke demeyi hiç sevmem hatta kimsenin bu şekilde yaşamasını da istemem ama bazen 'keşke o uçağa binmeseydik' diyorum. Ama bununla yaşamam mümkün değil. O zaman kızıma karşı bu kadar güler yüzlü olamam böyle bir lüksüm yok." deyip açıklamasının devamında, "Babamın bir çekmecesi vardı kitlerdi orayı. Ama kilidi görseniz değsen açılacak. Ama hiç ellemezdik. Tabii vefatından bir süre sonra orayı açtık. Bir sürü şey çıktı. Koleksiyon yapmayı severdi, biriktirdiği bir şeyler çıktı. Onun dışında Amerika'dan gelen bir mektup vardı. İngilizce yazılmıştı. Mektupta şöyle diyordu, 'Seni hiç tanımıyorum. Filmlerdeki hiçbir şeyi anlamıyorum ama seni izliyorum ve bu beni çok mutlu ediyor." ifadelerine yer vererek babasının bir halk kahramanı olduğunu söyledi.

Ali Sunal, avukat Nazlı Kurbanzade ile evli. Oyuncu, sosyal medya hesabından sık sık eşi ve kızıyla ilgili paylaşımlarda bulunuyor. Bu sefer paylaşımı ise eşi Nazlı Kurbanzade yaptı.

'İŞLER ÇIĞRINDAN ÇIKTI'

Kurbanzade, eşinin başına fiyonklu bandana taktığı fotoğrafını, 'Sonunda işler çığrından çıktı.' notuyla paylaştı.

KgNYc_1588055593_9462.jpg

Ünlü oyuncu Ali Sunal, sosyal medya hesabından sıklıkla kızı Narin'i paylaşıyor. Sunal, kızıyla uyurken çekilmiş olan bir fotoğrafını Instagram hesabından tbt notuyla paylaştı.

WoyM9_1586160024_0355.jpg

Güldür Güldür Show adlı tiyatro programının moderatörlüğünü yapan, oyuncu ve eğitmen Ali Sunal, Instagram üzerinden bana soru sor etkinliği düzenledi. Sunal, buradan kendisine gelen soruları yanıtladı.

Ünlü oyuncuya, "Kemal Sunal filmlerini izledin mi hiç?" şeklinde bir soru geldi. Ünlü oyuncu, “Kaybettiğimizden beri izleyemiyorum, kızımla inşAllah." yanıtını vererek herkesi şaşırttı.

KIZI İLE KARANTİNA PAYLAŞIMI

Usta sanatçı Kemal Sunal'ın kendisi gibi oyuncu olan oğlu Ali Sunal, kızı ile çekilmiş oldukları bir fotoğrafı paylaştı. Koronavirüs nedeniyle gününü evde geçiren Sunal, kızıyla çekilen fotoğrafını, 'Günün nasıl geçiyor diye soranlara Nar kızım.' notuyla paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

hcg4O_1585650664.jpg

BABY SHOWER PARTİSİ

Türk sinemasının usta komedyenlerinden Kemal Sunal'ın gelini olan ünlü avukat Nazlı Kurbanzade Sunal, yakın zamanda doğacak olan kızı için bir baby shower partisi düzenledi. İsmi Narin olarak belirlenen minik Subal'ın baby shower partisinde, babaanne Gül Sunal ve hala Ezo Sunal da hazır bulundu.

vC94g_1561451034_0829.jpg

Üst Alt