Son Konu

League of Legends'a 5 Yeni Kostüm Geliyor (Video)

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
league-of-legends-a-5-yeni-kostum-geliyor-video-1563202748.jpg

2009 yılında Riot Games tarafından piyasaya sürülen ve o gün bugündür çok önemli bir oyuncu sayısına sahip olan League of Legends'a yeni kostümler geliyor. League of Legends'ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulan bu kostüm paketleri, oyunun bir sonraki sürüm güncelleştirmesinde oyun severlerle buluşacak.

Kostüm paketlerini yayınlamadan evvel umumide detaylı olarak açıklayan Riot Games, bu sefer bu türlü bir teşebbüste bulunmadı. Şirket yalnızca YouTube üzerinden bir görüntü paylaştı. Paylaşılan görüntü, kostümlerin umumî görünümleri için kafiydi.

7ee1e39dd4d2cace1b9e9efc05b3c58823ddc3f8.jpeg

Paylaşılan görüntüde Pyke, Akali, Jinx ve Irelia'nın kostümlerini görebiliyoruz. Gelgelelim bu kostümler 5 farklı karakter için geliştirildi ve bu görüntüde bir tanesi açıkça gösterilmiyor. Medyayı hazırlayan ekip; beşinci karakterin görüntünün içerisinde bâtın olduğunu ve oyunseverlerin bu beşinci karakteri bulmakta zorlanmayacaklarını açıkladı.

League of Legends'ın resmi YouTube kanalı üzerinden paylaşılan görüntüyü acilen aşağıdan izleyebilir, beşinci karakterin hangisini olduğunu bizlerle paylaşabilirsiniz.

Üst Alt