Son Konu

Velayet davası sorunu çözülemedi! Ebru Destan canlı yayında isyan etti

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
velayet_davasi_sorunu_cozulemedi_ebru_destan_canli_yayinda_isyan_etti_1640330425_7006.jpg

Eski model Ebru Destan, geçtiğimiz gün katıldığı bir programda eski eşi ve çocukları hakkında birinci defa konuştu. 4.5 yıldır devam eden velayet davası hakkında açıklamalarda bulunan Destan, "Velayet davası canımı sıkan bir şey" dedi.

2011 yılında Mete Okay İnan ile nikah masasına oturan ve 2016 yılında da çekişmeli olarak boşanan Ebru Destan, geçtiğimiz gün "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk olarak evliliği ve boşanma süreci hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"SORUMLULUĞUMU BİLEN BİR KADINIM"

Oktay ve Ali isminde iki oğlu Destan, eski eşinin velayet konusunda ısrarcı olduğunu bundan ötürü yıllardır velayet davasının devam ettiğini söyledi. Eşiyle irtibatta olmadığına değinen 44 yaşındaki ünlü isim, "Boşanma gerçekleşti lakin velayet konusunda ısrar ettiği için dava devam ediyor. Velayet davası canımı sıkan bir şey zira çocuklarıma zati neredeyse 4 buçuk yıldır maddi manevi kendim bakıp kendim büyütüyorum. Her şey bende. O diyor ki velayeti verirsen bütün masraflarını ben karşılarım. Eşimle hiçbir diyalogum yok. Babalarıyla ortaları güzel olsun. Ben 15 yaşından beri ekranlardayım ve çalışıyorum. Sorumluluğumu bilen bir bayanım." formunda konuştu.

"VELAYET BENDE OLURSA HER ŞEYİ YAPARIM DEDİ"

Eski eşi ve çocuklarının ortasının güzel olmasını isteyen Destan, kelamlarını şöyle sürdürdü:

'Velayet bende olursa her şeyi yaparım ancak velayeti vermezsen bu türlü bir şey kelam konusu değil' üzere bir yaklaşımı olduğu için kendisinin... Çocukları ile hoş bir ilgisi var. Ben o alakasının hiçbir vakit bozulmasını istemiyorum. Zira ben bir anne olarak şeyden hiç hoşlanmam; çiftler ayrılırlar anne daima babayı berbatlar. Bu çocuklar üzerinde bir travma yaratacaktır. Burada hiç kimseye hiçbir şey olmaz çocuğundan diğer. Dolasıyla onu babasıyla sürdürsünler​"

Üst Alt