Son Konu

Alişan'dan şaşırtan itiraf! Meğer yıllar önce...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
alisandan_oglu_burak_ile_komik_paylasim_1580023528_0045.jpg

Ünlü türkücü Alişan'dan yıllar sonra bir itiraf geldi. Nusret Gökçe'nin, yıllar evvel müzikçi Alişan'a iştirak teklif ettiği lakin Alişan'ın teklifi reddettiği ortaya çıktı.

Salt bea hareketiyle tanınan Nusret Gökçe yıllar evvel Alişan'a dükkan açmak için teklif götürmüş.Çıkan haberlere karşılık Alişan bir televizyon kanalının canlı yayına bağlanarak şunları söyledi: "Ara sıra Nusret’in dükkanının önünden geçerken iç çektiğim oluyor. Nusret bu teklifi yalnızca bana değil birkaç insana daha yapmış, onlar da kabul etmemiş. Öncelikle şunu söyleyeyim adam inanılmaz başarılı ve birinci günkü üzere çalışıyor. Her sabah erken kalkıp dükkanlarını denetim ediyor Allah daha çok versin..

GvqML_1580450826_9668.jpg

Bizim paydaşlık vakasına gelince; Ben ere gitmeden evvel 2009 yılında Çağla ile program yapıyorduk, program çıkışı da devamlı Nusret’in çalıştığı mekana yemeğe gidiyorduk. Birinci steak işini o yapıyordu, o devir da ağır bir noktaydı.Bana dedi ki ‘Abi ben tek başıma bir nokta açmak istiyorum, çok da büyük bir para değil, bana itimat çok şık yanlara geleceğiz’ dedi. Ben de ‘Nusret’cim ben ere gideceğim bir ay sonra, şu anda bu türlü bir yatırım düşünmüyorum, yaparsan saf ki desteklerim her vakit gelirim’ dedim.Askerdeyken kardeşim aradı ‘Abi Nusret dükkan açtı, dükkan dolup dolup taşıyor’ dedi. Ben de askerden sonra Nusret’in dükkanına gittim, Etiler’deki birinci mekanına, ben paydaşlık teklif ettim, o ortak olmadı.Nusret bana ortak olmak için bir rakam teklif etmedi, ben biraz araştırdım 300-400 bin dolar civarı bir paraydı o vakit dükkanı açmak. Sonuçta Nusret’in kısmetiymiş ben yeniden destek olurum ona…"

KOMİK PAYLAŞIM!

Oğlu ile sık sık gündeme gelen Alişan bu kere evce çektiği pozu Instagram hesabından yayınladı. Altına "babası ve oğlusu" notunu düştü.

GT47S_1580364825_6259.JPG

ELAZIĞ SARSINTI PAYLAŞIMI!

Oyuncu Buse Varol, Elazığ zelzelesinin olduğu 24 Ocak akşamı, Instagram hesabından kendi fotoğrafını paylaştı. Varol'a kısa vadede yansılar yağdı. Kullanıcılar, 'Bari bu akşam yapmayın ve takipten çıkıyorum.' halinde tefsirlerde bulundular. Gelen reaksiyonlar üzerine oyuncu, fotoğrafını sildi.

İŞTE O PAYLAŞIM;

ZgjYe_1580024533_3764.jpg

OĞLUNU PAYLAŞTI

6 Mayıs 2018 tarihinde görkemli bir merasimle dünyaevine giren Alişan ile Buse Varol, çevre medyadan aşklarını sık sık lisana getiriyor. İkili Şubat ayında birinci evlatları olan oğulları Burak'ı kucaklarına aldı. Şimdilerde 9 aylık olan Burak bebek adeta toplumsal medyanın fenomeni oldu. Alişan oğlu Burak ile konutta geçirdiği keyifli anları Instagram hesabından paylaştı. Binlerce beğeni geldi.

mFckd_1578549077_5475.PNG

AŞKA GELDİLER!

Alişan- Buse Tektaş çifti yakın dostları Demet Akalın ve Esra Balamir ile yemeğe çıktı. İkili gecede aşk tazeledi. Çift, gecede Demet Akalın - Sinan Akçıl’ın “Vazgeçilmezimiz” müziği çalınca aşka geldi. Eşi Buse Varol’un elini öpen, Alişan akabinde da alnına buse kondurdu.

acXkU_1578382701_8289.jpg

Alişan, toplumsal medya üzerinden kendisine hakaret eden herkesi dava ettiğini belirterek, 15'ten ziyade davayı kazandığını, devam eden 30-40 davası olduğunu söyledi.
Kişileri hakaret etme konusunda uyaran müzikçi şöyle konuştu:  "Açtığım bütün tazminat davalarının parasını bir hayır kurumuna bağışlıyorum. Hiçbirini kendim almıyorum. Bir davadan 2 tekerlikli sandalye kazandık, onu da hayır kurumuna vereceğim. Artık edilen hakaretler bireylerin yanına kar kalmıyor. Şu anda 30-40 tane davam var. Kazandığım ise en az 10-15 tane davam var. Bunların hepsi hayır kurumlarına gidiyor." 

Türkiye’nin birinci yerli ve ulusal arabası, ünlü isimleri kendine hayran bıraktı. Türkücü Alişan, bir alışveriş merkezinde konser verdiği sıralarda yerli arabası çok beğendiği ve almak için sıraya girdiğini açıkladı. Alişan, “Ben de alacağım. Hem dizaynı hoş, hem de yarım saatte şarj olması büyük avantaj. Teknolojik çok şık bir şey oldu" dedi.

HDk9Y_1577771086_6996.PNG

YAŞ FARKI HADISE OLDU!

Magazin yerküresinin yakından takip edilen çifti Alişan ve Buse Varol'un arasındaki yaş farkı merak konusu oldu. Instagram'dan sık sık paylaşım yapan ikilinin berhudar evliliği hayranlıkla takip edilirken Alişan ve Buse Varol'un yaş farkını öğrenenler şoke oldu. Alişan 43 yaşında, Buse Varol ise 29 yaşında. 

GUObp_1573797160_7922.jpeg

BUSE VAROL'DAN 'TBT' PAYLAŞIMI!

Buse Varol şimdilerde 9 aylık olan oğlu Burak ile evvelki aylara dönük bir paylaşım yaptı. Paylaşıma binlerce beğeni geldi. Buse Varol, oğlu Burak ile bu tbt pozunu çevre medya hesabından paylaştı: "Perşembeleri sevdiğimiz sahihtir. Burki 35 günlük Milano'ya gitmiştik ikimiz. Hengam çok süratli..."

BUSE VAROL'DAN EŞİNE 2. YIL İÇİN ÖVGÜ DOLU SÖZLER!

Bu gece 2. Yılımız bitti, 3. Yılımıza giriyoruz.. Daha yolun çok başındayız ancak ben o yolun sonuna kadar elimi bırakmayacağını biliyorum.Hayatımda tanımaya doyamadığım, ruhdaşım.. İyiki sen...

CİMRİ DENİLEN ALİŞAN'DAN EŞİNE 70 BİN TL'LİK HEDİYE!

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında nikah masasına oturan ünlü türkücü Alişan ve oyuncu Buse Varol dün tanışmalarının 2. yılını kutladı. Çok lüks bir mekanda yemek yiyen ikiliden Alişan, eşi için ta m 70 bin TL vererek bir kral dairesi tuttu. Eşi için bir köpek sahiplendi ve 25 bin TL kıymetinde bir çanta aldı.

Üst Alt