Son Konu

Bergüzar Korel'den dikkat çeken çeken paylaşım! 'Gereksiz insanlardan ve eşyalardan kurtuldum'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
berguzar_korelden_dikkat_ceken_ceken_paylasim_gereksiz_insanlardan_ve_esyalardan_kurtuldum_1639983086_6806.jpg

Geçtiğimiz aylarda üçüncü sefer anne olma heyecanı yaşayan Bergüzar Korel, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. "Gereksiz eşyalardan ve insanlardan kurtuldum başım rahat" diyen Korel'in paylaşımında kimden bahsettiği merak konusu haline geldi.

12 yıl evvel meslektaşı Halit Ergenç ile nikah masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel, son periyotlarda üçüncü kere yaşadığı annelik sevinciyle gündeme geliyor. Ali ve Han isminde iki oğlu bulunan ünlü oyuncu, geçtiğimiz Kasım ayında kızı Leyla'yı kucağına aldı. 

"GEREKSİZ EŞYALARDAN VE İNSANLARDAN KURTULDUM"

Toplumsal medya hesabından sık sık paylaşımlarda bulunan ünlü oyuncu, son paylaşımına düştüğü not ile takipçilerini meraklandırdı. Meskende çekildiği kareleri Instagram hesabından hayranlarının beğenisine sunan Korel, gönderisinde şu sözleri kullandı:

"Bu lohusalığımda hayattan kopmayacağım diye kelam vermiştim kendime. Beğenilen iki yıldır meskenim ve etrafından dışarı bir adım atmıyorum fakat bana yetiyor. Memnunum. Gereksiz eşyalardan ve insanlardan kurtuldum başım rahat. Eşyalardan kastım birçok artık yalnızca kolumun girebildiği pantolonlarım mesela. Meczup üzere çalıştığım, yorulduğum ve hiçbir vakit kendimi kâfi hissetmediğim vakitler giydiklerimle birlikte bana kendimi bu türlü hissettiren, var olanı da sömüren herkes sıfır vücut kıyafetlerle sonsuzluğa uğurlandı. Bir gün özlerim ve giyerim diye de saklamadım ne insanları ne kotları. Değiştim, dönüştüm. Memnunum ve +15 kg ile eskisinden çok daha hafifim. Bu tezatlık hiç olmadığı kadar keyifli ediyor beni. Aralık ayı benim için daima bu türlü oluyor işte. Sorguladığım, hesaplaştığım, vedalaştığım, mutluluğa kollarımı açtığım yılın son günleri. Yeni bir yıl, yeni bir hayat..."

Üst Alt