Latest Thread

Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kabak çekirdeği yağı kapsülü ne işe yarar?

moderatör

Yönetici
Mesajlar
1,296
Tepkime puanı
1
Puanları
6
Yaş
33

Kabak çekirdeği yağı kapsülü nasıl kullanılır?​

Saçla alakalı kabak çekirdeği yağı takviyeleri genellikle jel kapsül formunda satılmaktadır. Satın aldığınız kabak çekirdeği yağı takviyesi için etiket talimatlarını izlemeniz gerekir. Kapsüllerdeki ortalama doz 1000 mg'dır. Bu tabletlerden 1 veya 2'si yemeklerden sonra ve günde yaklaşık 3 kez alınabilir.

Zade Vital kabak çekirdeği yağı kapsülü nasıl kullanılır?​

Günde 2-4 kapsül kullanılması önerilir. Tavsiye edilen günlük kullanım dozunu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Zade Vital kabak çekirdeği yağı kapsülü ne işe yarar?​

Kabak çekirdeği yağı kemikleri güçlendirir. Romatizma hastalıklarının tedavisinde destek ürün olarak kullanılır. Omega 3 ve omega 6 içerdiği için kolesterolün düşmesine yardımcı olur. Kısırlık sorununda yaşanan hormon düzensizliğinde faydalıdır.

Kabak çekirdeği yağı hangi hastalıklara iyi gelir?​

Prostat büyümesinden kaynaklı idrar bozukluklarına karşı yararlıdır. Yağ asitleri (Omega-6, Omega-9), mineraller (çinko, demir) ve vitaminler (A, E) açısından zengin olup kanserli hücre oluşumunu azaltıcı etkileri bulunmaktadır. Kalın bağırsak kanseri riskine karşı etkilidir.

Kabak çekirdeği yağı cinsel gücü artırır mı?​

Afrodizyak etkisi Omega-3 yağ asitlerinin de bol bulunduğu kabak çekirdeği, cinsel sağlık üzerinde önemli bir rol oynayan hormon benzeri maddelerin salgılanmasında etkilidir. Kabak çekirdeği üreme organlarının sağlığını düzenler, doğurganlığı ve libidoyu arttırır.

Kabak çekirdeği ne zaman yenmeli?​

Gece yatmadan tüketildiğinde, dinlenmeye geçen ve yenilenen hücrelerin işlevlerini artırır, rahat uyumanızı sağlar. Kabak çekirdeği zengin E vitamini içeriğine sahiptir, bu sayede göz sağlığını korur. İçeriğindeki bol demir sayesinde demir eksikliği ve kansızlığa iyi gelir.

Bağırsak Kurdu için kabak çekirdeği yağı nasıl tüketilmeli?​

Bunun için kabak çekirdeğini taze şekilde tüketmeniz gerekir. Kabak çekirdeği bağırsakları aktif hale getirir ve kurtların vücuttan atılması için metabolizmayı çalıştırır. 7 gün boyunca günde 1 avuç kabak çekirdeği tüketerek bağırsak kurtlarından kolayca kurtulabilirsiniz.

Kabak çekirdeği yağı sperm sayısını arttırır mı?​

Kabak çekirdeği: Kabak çekirdeği antioksidanlar, fitosteroller ve amino asitler bakımından zengindir. Sperm sayısı ve hareketliliğini artırmaya yardımcı olur.
 
Üst Alt