Son Konu

Hadise epilepsi hastası hayranı Eda Nur'a verdiği sözü tuttu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hadiseden_epilepsi_hastasi_hayrani_icin_sevindiren_adim_1573109897_3776.jpg

Ünlü müzikçi Hadise, Twitter fenomeni Ruling aracılığıyla epilepsi hastası hayranı Eda Ziya'nın sesini duydu. Hadise, hayranıyla O Ses Türkiye stüdyolarında buluştu.

Ünlü müzikçi Hadise, verdiği lafı tuttu. Hadise, epilepsi hastası olan hayranı Eda Işık ile buluştu. Jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye müsabakasının stüdyolarında buluşan Hadise, bu anları Twitter hesabından paylaştı.

Hadise, 'Eda Ziya'nın bir hayali vardı, benimle tanışmak. Bugün tanıştık, uzun uzun konuştuk. Hayatımın en hususî anlarından bir tanesiydi. Asla unutmayacağım. Eda Parıltı buradan da söylüyorum seni çok seviyorum. Âlâ ki geldin. Buluşmamıza yardımcı olan herkese teşekkür ederim.' açıklamasında bulundu.

YYa9A_1573109878_8496.jpg

NE OLMUŞTU?

Twitter'de yaptığı paylaşımlarla kısa vadede hatırı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşan Ruling mahlaslı fenomen, epilepsi hastası olan ve müzikçi Hadise'yi çok seven Eda Ziya'nın medyasını Twitter'de paylaştı. Paylaşımında Hadise'yi de etkiletleyen fenomen, 'Hadise hoş kişidir. Seni kırmayacağını düşünüyorum.' sözlerini kullandı.

Bu davete ünlü müzikçiden kısa vadede geri dönüş geldi. Hadise, tweeti alıntılayıp, 'Eda Parıltı ? En kısa vakitte yan yana geliyoruz, kelam veriyorum. Seni görmek ve tanımak için çok heyecanlıyım. Sesini duyurmana yardımcı olan herkese teşekkür ederim.' ifadelerini kullandı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

Rkzdv_1573021976_4638.jpg

Üst Alt