Son Konu

Popüler Borsa, Bu 2 Altcoin’i Listeledi: Fiyatlar Zıpladı!

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
New-Coinbase-Upbit.png

Analistler, Güney Koreli kripto para borsası Upbit tarafından yapılan son token listelemelerinin, altcoin fiyatlarını nasıl etkilediğini yorumluyor…

Algorand ve Audius çift haneli kazançlar elde etti

Upbit kısa süre önce Aave ve 1inch  token’lerini listeledi ve iki altcoin’in fiyatı da olumlu tepki verdi. Bugün erken saatlerde listelenen Algorand (ALGO) ve Audius (AUDIO) içinde aynı rallinin tekrarlandığı görülüyor. Tarihsel olarak, bir borsa listesi diğer piyasa olaylarının çoğundan daha yüksek bir ortalama getiri sunar. Bu “Coinbase Etkisi” olarak anılır. Upbit, “Coinbase Etkisini” taklit ediyor ve borsa tarafından yapılan bir liste duyurusu, tokenlerin fiyat rallisinin itici gücünü temsil ediyor. Kripto analistleri de Upbit token listeleri hakkında yorumlarını geciktirmiyor…

Analistler Upbit altcoin listelerini yorumluyor

Piyasa analisti Alex Krüger ile başlayalım:

Upbit listeleri yeni Coinbase listesidir. İlki AAVE ve 1INCH idi, şimdi AUDIO ve ALGO. 

IntoTheBlock verileri, ALGO tutan cüzdan adreslerinin %81’inin şu anda karda olduğu söylüyor. Altcoin Sherpa’da geçtiğimiz saatlerde ALGO fiyat trendini yorumladı.

Analist, düşük hacim ve düşük volatilite nedeniyle ALGO fiyatında hafif bir sıçrama bekliyor. Altcoin Sherpa, ALGO’nun fiyat rallisinin tuhaf olduğuna da inanıyor:

ALGO: Bu konuda çok yanılmışım…Bütün yol boyunca dağıtımı düşündüm. Düşük seviyelerden küçük bir sıçrama bekliyordum, böyle bir şey değil. Tuhaf…

Anthony Scaramucci’ye göre altın pusuda bekliyor

Upbit liste duyurusu, ALGO fiyat artışını açıklayabilir mi? Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız, Eski Beyaz Saray İletişim Direktörü Anthony Scaramucci geçenlerde bir röportajda şunları alıntıladı:

Bence altın iyi olacak ama bu bir çeşit düz çizgi durumu. Usulca yükselebilir mi? Evet, ancak Bitcoin, Ethereum ve Algorand gibi teknolojilerin çevrelerindeki ölçeklenebilirlik (ve) güvenlik sorunları nedeniyle katlanarak artacağını düşünüyorum.

Üst Alt