Son Konu

Olimpiyat Şampiyonu Busenaz Sürmeneli'den 'Madalya' Eleştirilerine Yanıt: 'Zorla Aldığını mı Düşünüyorsunuz?'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-e1accc8cc6e8c33a43c82cde8fc07ee5c9826e63.jpg

Tokyo 2020 olimpiyatlarında boksta şampiyon olan Busenaz Sürmeneli, antrenörü Cahit Süme'ye altın madalyayı taktığı için gelen tenkitler karşısında hayrete düştü. Sürmeneli, "13 yıl beni büyük emeklerle yetiştiren bu büyük deneyime biraz saygı" diye yazdı.

Tokyo'da yapılan 2020 Olimpiyatları'nda boksta Türkiye tarihindeki birinci altın madalyayı kazandıran Busenaz Sürmeneli, antrenörü Cahit Süme'ye yönelik toplumsal medyadaki tenkitlere karşılık verdi.

Altın madalyayı boynuna takarak bir konuşma yapan Cahit Süme, toplumsal medyada çokça eleştirilmişti.

Bu duruma karşılık olarak Twitter'dan bir paylaşım yapan Sürmeneli şunları yazdı:

"Burada yazılanları şaşkınlıkla okudum hakikaten lütfen sakin olun, çok yakışıksız sözler var maalesef... Hocamın madalyayı elimden zorla alıp boynuna taktığını mı düşünüyorsunuz? Yapmayın sahiden. 13 yılda beni büyük emeklerle yetiştiren bu büyük deneyime biraz saygı"

Cahit Süme'nin eleştirilen manzaraları

Üst Alt