Son Konu

Hepimizin Yıllardır Severek İzlediği Dünyaca Ünlü Oyuncuların 'Keşke Ben Canlandırsaydım' Dedikleri Roller

elektronikci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-8313aecc592746046754a6449f07365b1fa4bb0c.jpg

Bu dünyaca ünlü oyuncuların hayallerini kurduğu rolleri duyunca ilk önce şaşıracak, sonra bir düşününce 'ne yakışırdı' diyeceksiniz. Wolverine'den Bridget Jones'a kadar, bir sürü oyuncu aynaya baktığında kendisini bir başka oyuncunun canlandırdığı role uygun görüyor. Biz Onedio olarak hayallerindeki rolü açıklayan 22 oyuncuyu sizin için sıraladık!
Kaynak: ...

1. Viola Davis, Broadway'de segilenen Henrik Ibsen'in 'A Doll's House' isimli oyununda Nora karakterini canlandırmak istediğini söyledi.

2. Daniel Raddcliffe, 2016 yılında Örümcek Adam karakterini canlandırmak istediğini söyledi.

"İyi bir Örümcek Adam olurdum, ancak atı alan Üsküdar'ı geçti. Tom Holland'ın bu karakteri canlandırmasını izlemekten gerçekten mutluyum. Holland harika bir insan."

Radcliffe, 2014 yılında bir Comic-Con etkinliğine Örümcek Adam kostümüyle gitmiş ve fuarı tanınmadan gezmiş.

3. Tom Holland, "daha genç bir James Bond'u" canlandırmanın "hayali" olduğunu söyledi.

4. Dwayne Johnson, oyunculuk kariyeri boyunca Hawaii kralı Kamehameha'yı oynamak istediğini söyledi.

2018'de The King isimli filmde Kamehameha'yı canlandırmak üzere oyuncu kadrosuna katıldı. Filmin çekimlerinin 2020'de başlaması gerekiyordu, ancak daha filmle alakalı bir şey duymadık.

5. Scarlett Johansson, bir Disney prensesini canlandırmak istediğini ve küçük kızıyla aynı hayali paylaştığını söyledi. Ancak 20 yıldır bu işi istediğini ve kimsenin ses çıkartmadığını söyleyen Scarlett, işi alamayacağını bildiğini söyledi.

6. Will Ferrell, Simon Cowell'ı canlandırmak istediğini söyledi. Will daha önce canlandırdığı Ron Burgundy karakterinin aslında Simon'ın kayıp ikizi olduğunu söylüyor.

7. Jennifer Lawrence Bridget Jones'u canlandırmayı çok istediğini söyledi. Hatta o kadar istiyormuş ki bazen filmlerin bir anda yok olmasını istiyormuş.

8. Angela Davis, Halle Berry'nin hayalindeki rol.

Berry 2017 yılında, "Angela Davis, ölmeden önce canlandırmak istediğim kadınlardan biri" dedi. Ancak bunun yaşanmayabileceğini çünkü rol için "yanlış yaşta" olduğunu söyledi.

9. Drake, Barack Obama'yı canlandırmak istediğini söyledi. İşin garibi, Obama Drake'e onay verdi.

Drake'in bu isteği Obama'ya söylendiğinde, "Kardeşim oldukça yetenekli. Eğer böyle bir zaman gelirse ve rol için hazırsa... Aslında Drake şimdiden ailemin onayını aldı. Malia ve Sasha'nın buna karşı çıkacağını zannetmiyorum" dedi.

10. Dave Bautista'nın kafasında iki rol var. Bir tanesi DC evrenindeki Bane, diğeri de Ernest Hemingway.

Bautista, Hemingway'in hakkını daha iyi verebileceğini söyledi. Oyuncu, yazarın onun hayatını derinden etkilediğini söyledi.

11. Chris Evans bir müzikalde oynamak istediğini söyledi. Özellikle 'Little Shop of Horrors' yapımındaki kötü dişçi Orin Scrivello'yu canlandırmak istediğini söyledi.

2020 yılının Şubat ayında Chris, istediği rol için görüşmelere başladı.

12. Constance Wu'da 'Little Shop of Horrors' isimli yapımda yer almak istediğini ve Audrey rolünü oynamak istediğini belirtiyor.

13. Emma Corrin, menajerine "hayalindeki rolün" Diana olduğunu ve 'The Crown' gibi bir dizide oynamak istediğini söylemiş.

14. Millie Bobby Brown, Amy Winehouse'u canlandırmak istediğini söyledi. Genç oyuncu Winehouse'u, "tüm müzik kültürü için bir ikon" olarak adlandırıyor.

15. Keanu Reeves, Hugh Jackman rolü kapmadan önce Wolverine'i canlandırmak istediğini söyledi.

16. Jessica Lange, 'A Streetcar Named Desire' isimli yapımda Blanche DuBois ve 'Long Day's Journey Into Night' isimli yapımda Mary Tyrone'u canlandırmak istediğini söyledi. Ancak Lange iki karakteri de canlandırdı!

Lange, "O iki karakteri canlandırmak kadar tutkulu hissettiğim bir şey hatırlamıyorum" dedi.

17. John Lithgow her zaman Kral Lear rolünü oynamak istediğini söylerdi ve 2014 yılında sonunda karakteri canlandırabildi.

Lithgow, "Hamlet'i hiç oynayamadım. Lear her zaman benim için özeldi. Emekli olmadan yapmak istediğim tek karakter Lear'dı" dedi.

18. Jane Krakowski, 'Sunday in the Park With George' isimli yapımda ana karakter Dot'u ve 'Gypsy' isimli yapımda Mama Rose'u canlandırmak istediğini söyledi.

19. Dante Basco (Prens Zuko'nun seslendirmeni), Batman'ın her hangi bir filminde ya da dizisinde Robin'i canlandırmak istediğini söylemişti.

Ancak daha sonra rol, Avatar dizisinde Sokka'yı canlandıran Jack De Sena'ya verildi.

Basco, "Robin için her türlü seçmeye girdim, ancak tahmin edin rolleri hep kim aldı?" dedi.

20. İngiliz sanatçı Joe Simpson Gugu Mbatha-Raw'ı, oyuncunun hayalindeki rol olan Kleopatra olarak resmetti.

21. Christopher Lee, Yüzüklerin Efendisi kadrosuna katılmadan önce kitapların hayranıydı ve kendisini Gandalf olarak hayal ediyordu. Ancak yapımda Saruman olarak rol aldı.

22. Bu şaka mı gerçek mi anlayamadık, ancak LaKeith Stanfield'ın bir obje olarak rol almak istediğini söylemesi içeriğe dahil etmemek için fazla iyiydi.

Stanfield özellikle bir sandalye olarak rol almak istediğini söyledi.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Üst Alt