Son Konu

En son açtığım Konuyu hatırlıyorsunuzdur Şimdide Kardeşimle Konuşuyor ???

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar en son açtığım konuyu hatırlıyorsunuzdur reddediltekten sonraki davranışları konu başlığı altında anlatmıştım sizlere

Hemen olanlar azıcık daha tuhaf Bahsi geçen kız arkadaşım istanbulda okuyor ve kız kardeşimde istanbulda okuyorKaderin bana bir oyunu mu bilemiyorum kardeşim yurt değiştirdi başka bi yurda geçti ve bahsettiğim kız arkadaşım da benzer yurtta eşit gelmişler ve kız kardeşimle konuşmuşlar kardeşime görüşelim tarzıında şeyler söylemişben kardeşimle konuşmalarına karışmıyorum ancak facebooktan yanıt atmamama karşın bana yinede mesaj yazıp kardeşimle aynı yurtta olduklarını gösteren bi mesaj atmışkardeşinle aynı yurttayıız az önce gördüm tarzında bi mesajbende olabilir dedimkardeşime hangi odada kaldığını fln sormuşhangi oda da kaldığını kasıtlı olarak bana tekrardan kardeşin hangi oda da kalıyor fln dedibende bilmiyorum dedimbilmediğini biliyorum sorabilirsin fln yazdıbirazcık daha konuştuk ve ben kendisine neden kendisini unutmaya başlamışken kendisini hatırlattığını sordumunuttun mu beni sildin mi herşeyimi bütün izlerimi türünden bi mesaj attı ben artık manâ veremiyorum neden böyle üzerime geliyorben onu unutmaya çalışırken hayatımdan çıkarmaya çalışırken neden üzerime geliyor beni reddetmişti zamanında sizce niçin böyle yapıyor ???

Üst Alt