Son Konu

Usta Trader: İnanıyorum! Bu Ucuz Altcoin Patlayacak

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
jm3219939e.jpg

Ünlü kripto trader’ı ve analisti Tyler Swope, piyasada en az değer verilen altcoin projesini bulduğunu söylüyor. Analist, Vesper Finance’in (VSP) gerçek değerinin altında olduğunu ve güçlü yükselme potansiyeline sahip olduğunu belirtiyor.

Tyler Swope: Bu altcoin, gerçeğe uygun değerinden uzak!

Usta analist Tyler Swope, yeni analizinde 211.000 YouTube abonesine, Vesper Finance‘in (VSP) protokoldeki kilitli toplam değere (TVL) dayalı adil piyasa değerinden uzak olduğunu söylüyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunun neden önemli olduğunu soruyorsunuz…. Çünkü Vesper Finance’de (VSP) kilitlenen toplam değer 750 milyon doları aştı. Yani bir dengesizlik görüyorum: 80 milyon dolarlık piyasa değeri, 750 milyon dolarda kilitlendi. Ah evet…
new-picks-1.jpg
Tyler Swope: Vesper Finance’da ilk 200’e girme olasılığından daha fazlası olacak 

Vesper Finance (VSP),  Ethereum (ETH), Wrapped Bitcoin (WBT), USD coin (USDC) ve platformun yerel varlığı VSP gibi varlıklar için bir getiri kazanç havuzu paketi sağlayan merkezi olmayan bir finans (DeFi) projesidir. Kullanıcıların, portföylerini kripto para staking ve diğer gelir getirici stratejiler yoluyla büyütmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış kullanımı kolay bir platforma sahiptir. Tyler Swope, VSP fiyatının son zamanlarda TVL’sine kıyasla daha düşük performans gösterdiğini ve şu anda indirimli işlem gördüğünü belirtiyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dengesizlik kısa süre önce başladı. Bu yüzden TVL, fiyatın yanı sıra büyümeye başladı. Birbirlerini izlemeye başladılar. Ancak burada son zamanlarda fiyat düşerken TVL büyümeye devam etti… Bu yüzden bir dengesizlik var, görüyorum. Kişisel görüşüme göre Vesper Finance’da, sadece TVL’ye dayanarak zamanında 200 ila 300 arasında ilk 200’e girme olasılığından daha fazlası olacak. İnsanlar varlıklarını protokole koyuyor… Vesper ile TVL çılgınca ama sadece TVL’ye dayalı değil. Çok fazla kilitlenen projeler olabilir ve bunlar temelde en güçlüleri olmayabilir. Vesper temelde güçlüdür. Bunun, tek bir protokole koyduğunuz getiri toplayıcılarından farklı olarak bir meta toplayıcı olduğunu söyledim. Birden fazla varlık koyuyorlar, varlıklarınızı meta olarak topluyorlar ve sonra bunları sizin için farklı pazarlara koyuyorlar.

Üst Alt