Son Konu

Usta Trader: Bu Ucuz 5 Altcoin, Yatırımcılarını Milyoner Yapabilir!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
two-coins-up.jpg

Kripto para trader’ı Ben Armstrong, beş ucuz altcoin projesinin yatırımcılarını milyonerlere dönüştürebileceğini söylüyor.

Ben Armstrong: Bu kripto para, devasa bir altcoin sezonuna taşınmaya hazır!

Usta kripto para trader’ı Ben Armstrong, patlayacağına inandığı altcoin projelerini açıklıyor. Analist, Blockchain tabanlı satış noktası platformu Pundi X (NPXS) ile başlıyor. Ben Armstrong, 2018’in ortalarından itibaren tüm zamanların en yüksek seviyesine henüz dönmediğine dikkat çekerken, son gelişmelerin altcoin’in fiyatını yükselteceğini savunuyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

NPXS, kısa süre önce staking ve arzlarını azaltmak için bir token yakma işlemini duyurdu. 236 milyar tokenli bir kripto para için bu durum, projeyi devasa bir altcoin sezonuna taşımaya yardımcı olacak.
cryptocurrency-bitcoin-1280x720-1.jpg
Ben Armstrong: Holochain patlayacak bir kripto paradan fazlası…

Kripto etkileyicisinin listesinde sırada Holochain’i (HOT) geliyor. Analist, Holochain’in teknolojiyi Blockchain’in ötesine taşıma misyonunun en büyük patlama noktası olduğunu söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Holochain, Blockchain’in ötesinde düşünmeye cesaret eden birkaç projeden biri. Blockchain hala gelişmekte olan bir teknoloji olsa da içinde kesinlikle bazı problemler var. Holochain, Blockchain fikrini alıp onu genişleterek Holochain’i Blockchain’in sunduğu her şeyden daha hızlı ve merkezi olmayan hale getiriyor.

Ben Armstrong: TikTok şu anda BitTorrent’i, Dogecoin’deki gibi pompalıyor

Ben Armstrong, eşler arası dosya paylaşım platformu BitTorrent’i (BTT) kendi listesine ekliyor. Analist, altcoin’in TikTok’taki artan popülaritesinin, daha önce nispeten belirsiz olmasına rağmen fiyatı artırma olasılığının yüksek olduğunu söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BitTorrent havai fişeklerle başlatıldı, ancak daha sonra cızırtıyla belirsizliğe dönüştü. Ancak son zamanlarda yaşanan fiyat artışı BitTorrent’e yeni bir hayat getirdi. Ama bunda ilk bakışta olduğundan daha fazlası var mı? Söylenti şu ki TikTok şu anda BitTorrent’i son zamanlarda Dogecoin’de gördüğümüze benzer şekilde pompalıyor. Kesin olan bir şey var, TikTok kalabalığı ucuz paraları seviyor ve BitTorrent doğal bir uyum sağlıyor…
crypto-price-chart-black-multiple-lines-1200x900-1.png
Analist: Harmony güçlü bir performans sergilerken, gidecek daha çok yeri var

Ölçeklenebilir Blockchain Harmony’nin (ONE) yerel tokeni, Ben Armstrong’un bir sonraki altcoin’idir. Analist, Harmony’nin temellerinin onun en büyük itici gücü olduğunu savunuyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Harmony iyi bir proje ve özellikle şu an için oldukça iyi bir niş içinde… Ethereum’un ölçeklendirme sorunlarını yakın vadede ETH 2.0 sharding ile ortaya çıkmadan çok önce çözmeyi amaçlıyor. Harmony, bir Ethereum köprüsü ile birlikte gelen bir sharding  protokolüdür. Bu yüzden Harmony güçlü bir performans sergilerken, gidecek daha çok yeri olabilir.

Ben Armstrong: VeChain dünyadaki büyük bir soruna çözüm ve güçlü tekniklere sahip

Ben Armstrong, tedarik zinciri takibinde lider olduğu için patlayacağına inandığı bir altcoin olduğunu söyleyerek listesini VeChain (VET) ile bitiriyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tedarik zinciri izleme alanında daha güçlü bir proje yok … Gerçek şu ki VeChain dünyadaki büyük bir soruna çözüm sunuyor. Ayrıca kripto para güçlü temellere ve güçlü tekniklere sahip… Hala çok ucuz…

Üst Alt