Son Konu

Sevdiğim, ailem, okul,, Çorbası.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba cemaat
Beni bileniniz bilir Tekrar geldim boynu bükük bir şekilde Tersten başlıyayım ve konumuz mektep:
Liseyi yeni bitirdim lakin iyice yok Bir kız yüzünden son sınıfta derslerimi aksattım ve yıl sonu iki kuvvetsiz getirdim Şuan bu dersleri verme çabasındayım yani saptamak istiyorum Demin bir mücadele sarf etmiş değilim Diplomam hala okula esir Üniversite olayına gelince; kazanamadım, çalışmadım yani imkanlarım kısıtlıydı ve evde çalışırım ayağına kıza sardım ve sonuç olumsuz Bu seneyi hazırlık yaparak geçireceğim alt inşallah hazırlana bilirim İstanbul ÜniversitesiMatematik Öğretmenliğini istiyorum
Öteki bir konu ise ailem; Babam beni hayat konusunda fazla yoruyor alt benden kat kat kötülerde var buna lafım değil Evimiz var, dört kardeşiz En büyüğü ben olduğum için babamın geçimini sağlama konusunda tek yardım alabileceği benim Onun için bir senemi hiçe saydığım yetmiyormuş gibi (istemese de) benim çalışıp eve yardım olmamdan yana Para olmadan da üniversiteyi okuyabilmek beceri ister
Son konu ise SEVDİĞİM; Cemaat, amcamın yanında çalışıyorum Kendisi her ne kadar amcam olsa da zalım mı zalım, acımasız mı gaddar Ee hemen diyeceksiniz ancak, madem böylece niçin çalışıyorsun yanında? Cemaat, işin ucunda sevdiğim var Ben Türküm fakat sevdiğim fazla Kürt onuda geçin kendisi PKK taraftarıdır Ben pek anlamam siyasetten lakin seviyorum kızı Gözler yalan söylemez yok mi cemaat? Anlıyorum ancak bu kızda bana karşısında boş yok Siz bu boş yok kısmından kesin olun Ama gel gör ki, kız evimin yakınlarında hele hele bu meslek ortamında beraber olamayız Keşke seninle diğer bir yerde tanışsaydım gibisinden saydırıyor duki, hop dedim Ben senden bir karşılık beklemiyorum zaten, sevdiğimi bilmeni istedim yalnızca gibisinden aptalca konuşmaya başladım Hani azıcık ısrar etsem peki o vakitderdi emin olun Öyle böyle derken, Kız 12 haftaya ayrılıcak işten, üniversiteye kayıt yaptırdı GYTEde okuyacakmış giderken akraba olayı yüzünden kızla çok pis küstüm Birde Zalım amcam (5katlı iş yeri) aynı kattaydık kızla ama benle kız aralarında bir şeylerin olduğunu bir çakal haber etmiş amcama, amcamda beni bir alt kata gönderdi kızla konuşmayayım diye (belirli değilim) Kız benim altında olduğumu öğrenince iş taşımak istedi katlar arası Yani arada sıradada olsa görüyorum kızı Aralıksız slow müzik çalınır iş saatinde Kızda bana bakar her geçtiğinde ara sıra göz göze geliriz Çok pis kaderin oyununa geldim Kızda seviyor bende, işten çıkacak hala küsüz ve o gelmezse yanıma benim katiyen gideceğim yok Hani aşkından ölüyorum, eriyorum, dağları delerim denizleri içerim, mendil satarım gibi bir sevdada yok içimde sadece seviyorum diyim siz anlayın Ne yapmam gerektiği belli kızla yeniden konuşmak işi oluruna bağlamak için laf yapmak falan filan ama kıza bir kez atarı koymuşum Geri dönersem olmaz Onunda geleceği yok gibi benzeri olabilirde aması var fakatı var biraz karışıkca birşey
işte yalnızca bu üç vukuattan kafam allakbullak Ne yapmamı önerirsiniz, Herhangi bir nasihat bir ışık (kara bir ışıkta olsa olur) destek verin beni anlayan değil, tümü sütten çıkmış ak kaşık tasa görmemiş zibidiler Haydi cemaat destek edin bana

Üst Alt