Son Konu

-_-_GelDe AçıL_-_-(T€crüßeL!Ler ßaks!n xP)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Acilen ARklarım nerden baslıcamı bilmiorm fakat bi yerden baslıcaz bundan böyle
sevdiğim kızla benzer okuldayız 2 senedir lise2 öğrencisiyimoda benzer yastaOnların sınıftan bi arkadasım wardı tanıdığım ona dedim beni ona göster falan beni sınıfa girerken göstermiş demiş bu cock senden hoslanıor faln filnOda Şöle demiş ewt ya da hyr demiorum flan filan (߀nm gözümde bu cvpı veren birey hyr diorda avunma amaclı böle söylüor) her neyse o sene öle böle geçtiZaten oda cok çekingen ßelki onu sevmemdeki en büyüq etmen, benimde ondan altında kalacak yanım değil bende cok utangacım zaten açılamamdaki en büyüq sorunßu yıl yine benzer arkadasımla ona haber gönderdim Sana önerge edior bu cocuk de dedimYani önerge gönderdimOda şöle demiş ßu sene derslere ağırlık vercem kişisel bi cvp yok bu demiş yani kim teklif etse bu cvp ı vercem demiş,arkadas olalım demiş telden msnden konusurz demişTenefüslerde gözgöze geliorz onu düşünmemekten kendimi alamıorum bunları demesine karşınYani bu yıl cok kararlıyım ßizzat kendim sölemek yüzyüze konusmak istiorum her zman okuldan cıktıktan daha sonra bu sefer konuscam diorum olmuo ewe gidince kendi kendimi yiyiorum bugün niçin konusmadım diye niçin acılmıorum dieİçimden bişi onla yüzyüze konus mutlaka lakin diorßöle baskalarının sölemesiyle olmaz diorOnu gerceqten cok seviormDerhal herseye rağmen gidip yüzyüze konusayımmı? uygun olurmu yoksa yüzsüzlük mü yapmıs olurum ? ßide konusursam ilk konusmamız olacağı için ne demeliyim neLer söylemeliyim onu nasıl etkilerim?
Yardm edenlere çoktan cok Teskkür ediorum ßayramınızı kutlar iyi günler dilerm (Yorumlarınızı düşüncelerinizi eksiq etmeyin olumlu açıklama yaparsanız cok sevinirim zaten motivasyona ihtiyacım war her sey negatif gidior)

Üst Alt