Son Konu

Şayet asistan olursunuz

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaslar,

Hikayeme mi başlıyım , yada belli başlı sorunumamı başlıyım bilemedim

Yaklaşık 2 yıl önce 4 yıl her tarafında çıktıgım bir kız olduAma asıl sorun üzerinden 2 sene geçmesine karşın bir türlü unutamamBunu en yakın arkasıma söylediğimde , bana dediği tek şey '' unut gitsin '' Evet içten , unut gitsin İnsanların dediği en saçma laftır bu

Bir insanın içinde o sevgi o açlık biriktiyse nasıl unutabılırsın ki ? Her şarkıda onu hatırlarsan nasıl unutabılırsın Ne yani şarkımı dinlemeyelimHer okudugun kitapda ondan bir pay , çıkartırsan nasıl unutabılırsın oysa Evet doğru bunları düşünürsen unutamazsın

O beni çokdan unutmuştur , hatta unuttuguna eminimOnu sevdiğimi mahsus yinede gittim ve onunla arkadaş canlısı konuştumİnsan niçin eski sevgilisine deliler gibi aşık oldugu birisine dostum der ama Ben diyorumŞuan baştan konuşmaya başladıkOnu hala deliler gibi sevdiğimi söylemek istiyorum ama duygularım hislerim o kadar derinleşti oysa , birgün patlama noktasına gelmekten korkuyorumAyrıldıktan daha sonra ona dünyaları vermiştim geri dönmesi için herşeyi yapmıştımBelkide benım gibisini bulamadıgı için , benımle her yerde konusuyordurBelkide dostum lafını ciddiye alıp doğrusu dost olmak istiyordur ha?

Gerçekten benım en büyük sorunum hala her mesaj geldiğinde , her telefon çaldıgında onun oldugunu sanmamOnu istiyorum evet , hemde deliler gibifakat bir yandanda onuda hatırlamamak istiyorumKendimi kullanılmış gibi hissediyorum şuandaİstanbula her gelişinde sırf canı sıkıldıgı için mesaj atan birisini hoşlanmak istemiyorumAma en büyük istediğim şey gitmesi , bütün irbat gitsin istiyorumHatta çok eskiden bunu ben düşündümAma işte pişman olmakta var dimi, ya pişman olursam ? Gördüğünüz gibi sorunlarım kesintisiz çelişkili, niçin yazdıgımıda bilmiyorum

Üst Alt