Son Konu

Ekonomist, Bu 4 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Süper Patlama!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
coins_currency_investment_insurance_cash_banking_financial_business-572367-1024x683-1.jpg

Makro gurusu Raoul Pal, büyük hacimli altcoin projelerinden Cardano (ADA), Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Terra’nın (LUNA) bu boğa döngüsünde süper patlayıcı olacağını söylüyor, ancak bazı şartları var. İşte ayrıntılar…

Raoul Pal: Katman-1 Blockchain’ler süper patlayıcı olacak

Raoul Pal, Ash Bennington ile Real Vision ile ilgili yeni bir röportajda, Ethereum’un Haziran 2022’ye denk gelen ve potansiyel olarak ETH’yi 40.000 dolara kadar iten uzun bir boğa döngüsünden geçme olasılığına açık olduğunu söyledi. Makro gurusuna göre ETH parabolik büyürse, diğer önde gelen 1. katman kripto para birimlerinden daha da patlayıcı olabileceğini söylüyor:

Bence neredeyse kesin olarak Mart’a kadar ama muhtemelen yaza kadar, bu da bize daha önce gördüğümüzden daha yüksek fiyatlar ve farklı bir döngü yapısı sunacak. Yanılıyor olabilirim. Tüm olasılıklar üzerine bahse girmiyorum. Ama bence böyle oynanıyor. Ve eğer ağın benimsenmesi konusunda haklıysam, o zaman Solana, Terra, Avalanche, Cardano ve diğerleri gibi diğer Katman-1’ler süper patlayıcı olacak.
bitcoin-300x-max-keiser.jpg
Pal, bu altcoin fiyatlarının boğa koşusunu geride bırakmanın tek uyarısının, Ethereum’dan çok daha riskli bir tercih olabilecekleri olduğunu söylüyor:

Ama risk-ödül bazında, daha riskliler. Ethereum kadar derin bir ağ değiller. Benim için Ethereum, riske göre ayarlanmış bir bakış açısıyla dünyadaki en iyi yatırım olmaya devam ediyor.

Lider altcoin BTC’nin piyasa değerine yaklaşıyor

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız eski Goldman Sachs yöneticisi, Ethereum Bitcoin’in piyasa değerini tehdit etmeye başladığında mevcut kripto boğa piyasasının kapanabileceğini söylüyor. Ethereum’un piyasa değeri şu anda 523,9 milyar dolar ve Bitcoin’in 1,14 trilyon dolar. Pal şu tahminlerini paylaşıyor:

Tahminim, Ethereum Bitcoin’in piyasa değerine oldukça yaklaşıyor. Bu yüzden, muhtemelen sonunda bir yerde Bitcoin’e göre göreceli değerlemede iki katına çıktığını düşünüyorum. Piyasanın bunu beklediğini pek sanmıyorum. Ama belki de bu kısa periyot döngünün sonu olur, herkes havaya girdiğinde, Ethereum daha iyi performans gösterdiği için tüm Bitcoin adamları sinirlenir, o zaman daha büyük bir düzeltme alırız.

Üst Alt