Son Konu

Oyuncu Tuvana Türkay'dan çarpıcı açıklama

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oyuncu_tuvana_turkayin_bilinmeyen_yonleri_yok_artik_dedirtiyor_1574147745_9209.jpg

Oyuncu Tuvana Türkay, Ağır Romantik sinemasının İstanbul galası, evvelki gün yapıldı. Gala sonrası içtimaî medyada, "Biz çok eğlendik" gafı ile alakalı açıklama yapan oyuncu dikkatleri üzerine çekti.

Tuvana Türkay, Ağır Romantik sinemasının galasında, izleyicilere "Eğlenerek bu işi yaptık. Birlikte hoş sahnelerimiz olduğuna inanıyoruz" formunda açıklamada bulunması adeta bir gaf olarak görülmüş ve olumsuz reaksiyonlara maruz kalmıştı. Oyuncu, gala sonrası gaf olarak yorumlanan açıklamasıyla alakalı içtimaî medya hesabı üzerinden karşılık vermeyi ihmal etmedi.

ŞAKA YAPTIM ŞAKA!

opZZd_1582101673_3116.jpg

"Biz çekerken çok eğlendik' denmesinin şakasını yaptığım için kusura bakmayın. Zira inanılmaz noktada berbat niyetli, berbat kalpli ve kötülükle beslenen kişiler olduğunuz aklımdan çıkmış. Başkaca partnerim 'Eğlenerek çektik' diyor. Hasebiyle kusur görenindir."

YENİ SİNGLE SÜRPRİZİ İLE GÜNDEMDE!

Yasak Elma' serisinin oyuncusu Tuvana Türkay, oyuncu olmanın yanı sıra muharrir ve müzikçi olarak da sevenleriyle buluşacağını duyurdu. yeni bir single çalışması üzerinde çalıştığını hayranlarına duyurmuş ve olumlu reaksiyonlar alması üzerine yeni single sürpriz haberiyle gündeme geldi.

yGfs3_1574147793_9645.jpg

Tuvana, “Keyifli ve mesut bir yoğunluk içerisindeyim. Oyunculuk dışında yeni müziğimiz aralık ayında görücüye çıkıyor. Onun dışında da kitabımda yeniden Aralık ayının son haftasında çıkmış olacak” halinde konuştu.

ÖBÜR HABERLERİ;

Taraf Gök ve Aşk serisinde Bade karakteri ile tanınan Tuvana Türkay, oyunculuk kariyerinden sonra muharrir olma yolunda gidiyor. Geçtiğimiz akşam bir arkadaşıyla gittiği Etiler'deki Serafina isimli mekan çıkışında objektiflere görüntülendi.

nMoEF_1552891367_1987.Jpeg

Magazincilere yeni gayelerinden bahseden Türkay,"2015 yılından beri yazıyorum. Geçen günlerde okuduğum bir kitapta müellifin benimle birebir biçim yazdığını gördüm. Ben de kitap çıkarmaya karar verdim'' laflarıyla açıklamada bulundu.

4TMAI_1552891935_3821.jpg

Üst Alt