Son Konu

Türkan Şoray neden eve kapandı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Türkan Şoray neden eve kapandı türkan şoray kitap, türkan şoray sinema benim aşkım, sinema benim aşkım, sinema benim aşkım türkan şoray Yeşil Çam'ın sultanı Türkan Şoray, eve kapanmış Melek'lerim Nedendiye merak eiyorsanız belki, kitap yazmak içinmişturkansoraynedenevekapandi5c4e9ee007571alt İşte o haber! 1548656346 1548656346 turkansoraynedenevekapandi5c4e9ee039854turkansoraynedenevekapandi5c4e9ee039854 turkansoraynedenevekapandi5c4e9ee039854 Türk sinemasının Sultan'ı Türkân Şoray, NTV'de ekrana gelen “Sinema Benim Aşkım adlı televizyon programının derhal de benzer adlı kitabını hazırlıyor Şoray, “Bin ömrüm olsa yine hepsini feda ederdim dediği sinemayla ilgili kitabı için evine kapandı Uzun süredir aklında olan kitap projesini hayata geçiren Şoray, sinemanın büyüleyici dünyasını kendi gözünden ve kalbinden gelen sözlerle kaleme alıyor Kitapta Şoray, arasında eski eşi Kâinat Ünal’ın da bulunduğu Kadir İnanır, Ekrem Bora, Özgü Namal, Nurgül Yeşilçay gibi fazla sayıda oyuncuyla yaptığı sohbet ve anılara yer verecek Şoray, “Her satırda sinemaya aşkım çoğalırken, yaşadığım bütün güzellikleri bir kere daha hatırlıyorum dedi  

Üst Alt