Son Konu

Suavi'den Nil Karaibrahimgil'e Sitem!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Suavi'den Nil Karaibrahimgil'e Sitem! suavi, nil karaibrahimgil, sitem etti, kızdırdı, neler söyledi, ile ilgili bilgiler burada melekler 1548658407 1548658407 suavidennilkaraibrahimgilesitem5c4ea6ec5ea66suavidennilkaraibrahimgilesitem5c4ea6ec5ea66 suavidennilkaraibrahimgilesitem5c4ea6ec5ea66 Sevgili melekler, Pop müziğin güçlü seslerinden Suavi Nil Karaibrahimgil'e bir sitem notu yollamış Sebebi de melekler,Nil'in köşesinde Suavi ile ad benzerliği yaşamış müzisyen babasının karıştırılmasıymış Ben de o kadar çok defa etrafımda Nil 'in Suavi'nin kızı olduğuyla ilgili yanılgılara düşenleri gördümHem isim hem meslek benzerliği olunca böyle şeyler olabiliyorBiz habere geri dönelim Suavi, Karaibrahimgil’e yazdığı yazısında şu ifadeleri kullandı: Ilk ve son kez yazıyorum benim olmayan kızıma, Nil’e Benim de bir baba olduğumun farkına bile varmayarak kıyaslamışsın beni bilmem kaçıncı kez biyolojik babanla Resimlerimi de kullanarak Üstelik babanla benim benzer jenerasyondan aynı iş kolundan olmamızı şanssızlıkaksilik sayarak ve yine uzun sakallarımı baskın göstererek Benden sana hasar geleceği önyargından şipşak uzaklaşmalısın Ne sana, ne ailene bu uzun sakallı Suavi’den katiyen hasar gelmez rahatsız olma sakın Son olarak, daha kendince ol, daha kendinle ol, notasız ve rotasız kalma Karıştıranlar için bir kez daha belirtelimSuavi Nil'in babası değil İşte Nil'in babası Suavi Karairahimgil: 1548658407 1548658407 suavidennilkaraibrahimgilesitem5c4ea6ec6300csuavidennilkaraibrahimgilesitem5c4ea6ec6300c suavidennilkaraibrahimgilesitem5c4ea6ec6300c Suavi Kimdir?  

Üst Alt