Neler yeni

Hoş Geldiniz ? Forum Sitesi

Bilgilihocam.Com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bilgilihocam.Com ; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Bilgilihocam.Com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.

Soru Gönder ?

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Duyurular Bölümü

Bilgilihocam Duyuru Bölümü

İletişim

Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Kariyer Zirvesi, 24-25 Nisan'da İstanbul Üniversitesi'nde

  • Konbuyu başlatan makaleci
  • Başlangıç tarihi
makaleci

makaleci

Vip Üye
Mesajlar
42,904
Tepkime puanı
1
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir ?

IEEE İstanbul Üniversitesi Öğrenci Kulübü, 24-25 Nisan tarihlerinde her yıl Nisan ayında düzenlenen Kariyer Doruğu aktifliğini gerçekleştirecek. İstanbul Üniversitesi Rektörü’nün açılış konuşmasını gerçekleştireceği dorukta HAVELSAN, MERCEDES, TURKISH TECHNIC üzere büyük şirketler de bölge alacak.

Aktiflik vadesince firmalardan gelen konuşmacılar;
  • Öğrencilik hayatlarında kariyerlerine yönelik hangi adımları attılar,  Mezun olduktan sonraki iş bulma sürecinde ne üzere sorunlarla karşılaştılar,
  • İşe girdikten sonra kendilerini geliştirmek için ne üzere adımları oldu,
  • üzere sorulara karşılıklar vererek tecrübe aktarımı sağlayacaklar.
IEEE İstanbul Üniversitesi Öğrenci Kulübü’nün düzenlediği Kariyer Doruğu aktifliği hakkında daha ziyade malumat almak için ieeeiu.com/kz web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

Yazar: makaleci
Article Title: Kariyer Zirvesi, 24-25 Nisan'da İstanbul Üniversitesi'nde
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst