Son Konu

Kafam karmakarışık, Duygularımın sahibi ben olmalıyım.. emin olmalıyım

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar

önce kendimden bahsedeyim
Esmer, boylu boslu yakışıklı biriyim johnny depp gibi olmasamda daha önce bir çok kız kadar söylenen birşey cazibeli ve sosyal olduğum besbelli bir fazla insanla iletişime daha çabuk girebiliyorum ve birbirini tanımayan insanların arasında ilk benimle tanışmaya çalışıyorlar

gelelim konuya bundan 1 sene önce bir kıza kötü tutulmuştum Olağan platonik aşk kız istemedi işte ne yapalım o zamanlar özgüvenimi yitirmiştim özgüven 0 dı her neyse toparladık işte 1 yıl olmuş unuttum bundan böyle çok dar diyebiliyorum Fakat inanın içimden geçmiyor yok Ondanmı bilemicem ama artık kızlara alaka duyamıyorum afedersiniz içime düşüyor kız fakat bende tık yok mesela beğendim kızı elde ettiğim gibi yalnızca çıkma teklifi kalmışken bişe yapmıyorum ve uzaklaşıyorum böyle oluncada bana küsüyolar Lakin zor kullanarak çıkamamya kimseyle ne yapabilirim üzmekte istemiyorum kimseyi Umut fln vermiyorum kimseye yanlış anlaşılmasın
Ve şuan bir kız çarptı gözüme o pozitif ilgilenmiyor benle, o da haklı bu çocuk fazla havalı düşünüp boşa uğraşmıyo olabilir ya da fiilen ilgisini çekmemiş olabilirim fakat bunu hiç zannetmiyorum dost bile olabilir yani kızların ağzında olan biriyle hangi kız istemez ki
fakat duygularımdan belirli değilim ve bende onun bu halini kendini beğenmişlik olarak görüp hiç sevmedim dediğim gibi duygularıma hakim olamıyorum muhakkak değilim ona aleyhinde birşey hissetmiyorum ve üzmekte istemiyorum onuda tavlayıp sözünden dönmek istemem o yüzden Ahını almayayım kimsenin Geçen sene olanlardan korkupmu engel koyuyorum anlayamıyorum sütten ağzı yanan bla bla kız bana bakışlarını yakaladım ve nasıl desem bilmiyorum hissediyorum benden hoşlandığını hareketlerinden uzaktan durmaya çalışıyor Acaba bilerekmi yapıyor arkadaşlarından benden hoşlananı wardı pas vermediklerimden alışılmış kız intikamı işte birini yolayıp aşık etmeyemi çalışıyor Yine De pek birşey olmaz geçen seneden tecrubeliyim o konularda daha hiç bi kız beni kolay kolay mat edemez şuan aklımdan geçen şeyleri paylaşmak istedim
Ne yapmalıyım sizce ?
Acaba çıksammı denesemmi bi, yahut boşverip yoluma dewammı etsem Nedenini bilmiyorum lakin içimde bir nefret edilen şey var Bunu atmak için vaktiyle kalan bazı ?? lerini atmam lazım

Okuduğunuz için teşekkür ederim Yardımlarınızı bekliyorum

Üst Alt