Son Konu

Akşener'den İkizdere'de Kendini Protesto Edenlere Tepki: 'Osman Öcalan'ın Mektubunu Ben mi Okuttum?'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-23f08444602afa0d14ada9adbf6de23c31829a60.jpg

İYİ Parti başkanı Meral Akşener'in Rize'nin İkizdere ilçesini ziyareti sırasında gerginlik yaşandı. AKP'li kümenin protestosu üzerine ortalık karıştı. 

Protestoculardan birinin Akşener'e "PKK'yla işbirliği yapan, burada ne işiniz var sizin?" demesi tansiyonu yükseltti. Bunun üzerine Akşener " Nasıl bir iftira? Sizi Allah'a havale ediyorum. Ayıp, ayıp be. Megri megri'yi ben mi söyledim? Osman Öcalan'ın mektubunu ben mi okuttum? Haydi oradan" diyerek karşılık verdi.

AK Partili bir küme ile DÜZGÜN Partililer ortasında gerginlik çıktı.

AKP'li bir bayan Akşener'e "PKK'yla işbirliği yapan, burada ne işiniz var sizin? PKK ile işbirliği yapmıyor mu bu, CHP'yle iş birliği yapmıyor mu bu? Açıklama yapar mısınız?" diye sordu.

Akşener AKP'nin siyasetlerini hatırlatarak 'Osman Öcalan'ın mektubunu ben mi okuttum?' dedi.

Bunun üzerine Akşener "Yapmıyorum kardeşim, bak ezan okunuyor. Nasıl bir iftira? Sizi Allah'a havale ediyorum. Ayıp, ayıp be. Megri megri'yi ben mi söyledim? Öcalan'ın mektubunu ben mi okuttum? Haydi oradan" karşılığını verdi.

Üst Alt