Son Konu

flörtümüz rezil oldu

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
geçen gün eski kızarkdaşımla buluşmöa kararı aldık fazla heyecanlandım hattta sabaha değin uyuyamadım neyse sonra buluşma yerine gittim ayağpımda konvers hafif taşlanmış bi kot saçlar dağınık bütün cool olmuş bi şekilde karşısına çıktım ve ona yolda bi çingenden aldıgım bi gül verdim nese yolda birlikte yürürken arkamızda iki tane psikopat belalı alıcı vardı bi tanesine yanındakine olm bu kızlarıda anlamıyom valla dedi öbürü niye la anlamıyon diye yarıldı öttekide olm kıza bak çıktığı tipe bak dedi kıpkırmızı oldum tam bunlara günlerini göstermek için dönüyodum ki karşıdan zincirini koparmış bir hayvan gibi koşarak gelen bişey gördüm sevgilime baktığımda kaskatı indirilmiş bi şekilde deden dedi ve orda dondu derken o anda dedem havalandı ve uçan tekme atarak gelmeye başladı lakin sevgilim şoka girip donduğu için dedem yanlışlıkla kızarkadaşıma uçan tekme attı sevgilim bayıldı dedemayıltmak için ona bi tokat attı uyanmayınca bu sefer balgam attı ona bu yaptıgının alçaltıcı oldugunu söyledim ağzıma tükürdü sevgilim ayıldığında bu ilişki burda bitti diye ağladı ve koşarak uzaklaştı iki gündür telefona çıkmıyor msn büyükbaba offline sevgilimin gönlünü her tarafta için sizce npmalıyım önerileriniz bekliyorum

Üst Alt