Latest Thread

Kastamonu kereste kimin?

  • Konbuyu başlatan moderatör
  • Başlangıç tarihi
moderatör

moderatör

Yönetici
Katılım
27 Tem 2022
Mesajlar
2,903
Tepkime puanı
2
Puanları
9
Yaş
34

Kastamonu Entegre nin sahibi kim?​

Hayat Holding Ağaç Grubu Başkanı Haluk Yıldız, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Holding'in ana temellerini oluşturan iki ana şirket Hayat Kimya ve Kastamonu Entegre'nin 2012-2013 yatırımları hakkında bilgi sundu.

Kastamonu Holding kimin?​

Kastamonu Holding (KH) Yönetim Kurulu Başkanı Sudi Topal, "şemsiye holding" diye nitelendirdiği şirketlerinin Türkiye'nin ilk bölge holdingi olduğunu söyledi. 1996'da 12 arkadaşla kurdukları şirketin şu an 517 ortak sayısına ulaştığını bildiren Topal, "200 sene evvel, 180 kişinin kurduğu Amerikan Holding'i model aldık.

Kastamonu Entegre müdür?​

Yucel Kaymaz – MüdürKastamonu Entegre Agac San. ve Tic A.S. | LinkedIn.

Haluk Yıldız CEO kimdir?​

Kastamonu Entegre Ağaç A.Ş.'de 1992 yılından bu yana görev alan Haluk Yıldız; sırasıyla Yatırım Müdürü, Fabrika Müdürü, Genel Müdür Yardımcısı pozisyonlarında yöneticilik yapmıştır. Haluk Yıldız, 2000 yılından bu yana Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi CEO'su ve Hayat Holding Ağaç Grubu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Kastamonu Entegre nin sahibi nereli?​

Kastamonu Entegre A.Ş.

TipÖzel
KurucuYahya Kiğılı
Genel merkeziİstanbul , Türkiye
Kilit kişilerHaluk Yıldız
ÜrünLaminat Parke, Ahşap Levha, Kapı Yüzeyi, Tezgâh

Ahmet Yahya Kiğılı kimdir?​

orman ürünleri ve kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren bir çok şirketin sahibidir. basına ilk mülakatını 2016 haziran ayında forbes'a vermiş. göz önünde olmayı sevmeyen bir işadamı. iş dünyası ile ilgileniyorsanız bu değerli iş adamını ve firmasını tanımak için forbes'un bu sayısını alabilirsiniz.

Hayat Holding sahibi kim?​

Hayat Holding

KurucuYahya Kiğılı
Genel merkeziAltunizade, Mahir İz Cad. No: 23, 34662 Üsküdar, İstanbul, İstanbul , Türkiye
SahibiYahya Kiğılı
Websitehayat.com.tr

Kastamonu Entegre nasıl bir şirket?​

orman ürünleri seköründe faaliyet gösteren ve ilk 500 sanayii kuruluşu içerisinde yer alan firma. hayat holding' bağlıdır. sunta, suntalam, mdf, amerikan kapı yüzeyi gibi endüstri ürünleri üretir. kastamonu, gebze, balıkesir, terme ve yurtdışında çeşitli ülkeler de fabrikaları bulunur.
 

Yazar: moderatör
Article Title: Kastamonu kereste kimin?
Kaynak Url: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Üst