Son Konu

UV Nano Teknolojili Klima: LG UV Sirius

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
LG-UV-Sirius-Klima-1080x1080.jpg

LG Electronics (LG), yaz sıcaklarında LG UV Sirius Klima ile serinletiyor. Beyaz cam panel tasarımı sayesinde meskende şıklığın simgesi olarak kabul edilen UV Sirius klimalar, UVNano özelliğiyle de hijyen sağlıyor. Pak hava sağlamak için fanın her vakit pak olması gerektiği gerçeğinden yola çıkan LG, UV LED ışığı ile rüzgâr üreten fan paklığı sağlıyor. UV LED ışığına maruz kalan bakteriler klima tarafından filtrelenip yok ediliyor, tütün kokusu üzere makûs kokuların yoğunluğu ise değerli ölçüde düşüyor. LG UV Sirius klimaların ön filtresi, birinci savunma çizgisi olarak büyük toz parçacıklarını yakalıyor ve hapsediyor. Böylece kullanıcılar serin, arınmış ve sağlıklı hava ile eksiksiz konfor elde ediyor.

LG UV Sirius Klimalar, ThinQ uygulaması sayesinde uzaktan denetim edilebiliyor. Kullanıcılar, meskende olmadıkları sırada klimalarını açıp kapatabiliyor, konutlarını diledikleri serinliğe getirebiliyorlar. Üstelik, ThinQ uygulaması üzerinden güç tüketim durumunu da izleyebiliyorlar. Sağlıklı ve hijyenik serinlik vermesinin yanı sıra az güç harcayan UV Sirius Klimalar, 10 yıl garantili Dual Inverter Kompresörü sayesinde, inverter olmayan klimalara oranla %40 daha süratli soğutarak güç tüketimini azaltıyor. Ayrıyeten tüketiciler, klimalarının ekranı aracılığı ile güç tüketimlerini izleyebiliyor, diledikleri vakit tüketim düzeyini değiştirebiliyorlar. Bu da elektrik faturalarının her zamankinden daha düşük gelmesini sağlıyor.

Dual Inverter Kompresör sayesinde daha sessiz çalışan LG UV Sirius Klimalar, uyku modunda 19 desibele kadar düşen ses düzeyi ile ekstra rahatlık sağlıyor. R32 soğutucunun geliştirilmiş güç verimliliği ile etraf dostu olan LG UV Sirius klimalar, süratli ve kolay suramı ile tüketicilerin istedikleri serinliğe bir an evvel kavuşmasına yardımcı oluyor.

Üst Alt