Son Konu

Bu sizinle son konuşmam olabilir.Bir nasihat istiyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bu sizinle son konuşmam olabilir Allah rızası için bir öğüt verin
Hepinizden konuma bir göz attığınız için ALLAH razı olsun
Yaşım 14 , önceki konularımda yazdığım gibi Reyhan isimli bir kız ile dershaneden çıkıyordukBugün acı haberi aldımÇıkmaya başladığımız 30Gündü , bu günSabah gittim dershaneye her şey fazla normaldiDün bütün gece kıza olan hislerimi anlattığım bir mektup yazmıştımGerçekten yüreğimle yazdığım bir mektuptuBu mektubu ona verdim okumadı evde okurum dediSonra kız benimle irtibatı kestiOna aldığım hediyeyi yani kolyesini vermeye hazırlanıyordumTa fakat derste arkadaşın birisiyle yolladığın kağıdı okuyuncaya dek
Kağıtta yazanlar şöyleydi:Özür dilerimSana olan hislerim artık tamamen yok olduBen senden ayrılmak istiyorumBu satırları okuduktan sonra dondum kaldımBütün ders kımıldamadan başım eğik bir şekilde durdumKimse gelip ne oldu Burak demediTenefüs de dershaneden ayrılıp kafamı yaymak için dışarı çıkıyordumŞeyma isimli bir arkadaşı varGerçekten süper ve harbi bir kızmış o an anlamıştım onuKız şimdiye değin kimseyle çıkmamışBenimde sadece arkadaşımdıBurak dur gitme sınıfa gel gidersen bir daha konuşmam dediIsrarını sürdürünce bir dersliğine daha kaldımKıza ‘ ’Sen bugün bana , Reyhana bu değin çok bağlanma derken benden ayrılacağını biliyor muydun dedim? ’ ’Evet diye kafa salladı ’ ’Peki ne zamandır biliyordun benden ayrılacağını ’ ’dedim ’ ’Bir haftadır anlatmak istiyordu dedi ’ ’O an bir defa daha beynimden vurulmuştumŞeyma ’ya al bu ona bugün vereceğim kolye dedim elini tutuşturdumGötürdü verdi geri yollamış kolyeyiHiç bir şey diyemedim , daha sonra Şeyma ’nın bakışları aralarında dershaneyi terk ettim Şeyma doğrusu iyi bir arkadaşmışŞimdiye değin tanıdığım en iyi kız
Kafam gerçekten fazla karıştıÇünkü bu benim ikinci aşık yaradılış ve ikinci terk edilişimdiBirincisinde gerçekte fazla üzülmüştümBunda ise kızın beni sevdiğini söylemişler o üzülmesin diye onunla çıkmaya başlamıştımZamanla ona aşık oldum ve olan olduGerçekten sevdim onuTıpkı birincil aşkımda olduğu gibiAma kız ayrılmadan önce kendime bir söz vermiştimO benden ayrılırsa bir daha kimseye aşık olmayacaktımVe bu kararımın ne kadar doğru olduğunu gördümÇünkü her ayrılık insanı biraz daha boşluğa çekiyorDelirmeye hiç bu dek yaklaşmamıştımHafta sonları iki gün dershane var ve onunla dershanede aynı sınıftayız nasıl unutuyum ne yapıyım bilmiyorumSınıfımı değiştirsem bile basit basit aklımdan çıkmazİlk aşık olup ayrıldığım kızda , benimle aynı okulda ve aynı sınıfta onu unuttumDedim bu bir kere olur cahilliğime veriyim lakin bu ikincisi beni içten sarstıArkadaşlar kızlara olan hislerim en ince ayrıntısına kadar değiştiOkula gidesim yemek yiyesim bile yok
Kendimi hiç bu değin çaresiz bir durumda hissetmedimÇünkü bu benim ortak olarak birincil aşkımdı ve sevgilimle birincil kez bu dek sıcacık konuşuyor mutlu oluyordumNe yapıyım bu durumlardan geçen birisi varsa lütfen fikrini söylesinYoksa bu gidişle ailem beni kolları jiletli bir şekilde kaldırımın yanına ölü yatıyor olarak görecek…

Cevap yazar herkesten Allah razı olsun
Şimdi ayrıldık bende yokum dost

Üst Alt