Son Konu

Eski sevgilimin yaptığı tavırlar Bayanlarda bAkabilir mi?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kız arkadasımla cıkıyorduk ayrıldık en son benle cıkmıstı benden sonradan kimseyle cıkmadı sımdı yine aramız iyiydi bana bitanem bebeğim falan diyordu dersanede okulda elimi tutuyordu birden öpüyordu gelip sarılıyordu daha 23 gün önce bugun ve 12 gün önce son dersleri bostu nereye gittin dedım son ders sanane ya falan dedi güldü neyse ben azıcık trip yaptım geldi öptü elimi falan tuttu sen bana mı kızdın falan dedi neyse 2 gündür okula gitmiyordun dersanede bugun gelmıs ben görmedim kız arkadasıyla deneme cözüyordu bunlar benım oldugum sınıfa geldiler deneme cözdüler gidiyorlardı yanındaki kız bile sen napıcaksın dedi o bişey demedi gitti sonra koridorda gördüm her tarafta gene birsey demedi gitti bende sinirlendim eve döndüm sarjı bitmişti teli hala kapalı delircem

edit: bugun gittim sordum bişeyim değil yalnızca telefon kullanmak istemiyorum msj atıyorsun yanıt devretmek zorunda kalıyorum ders girmiyor o zamanda kafama dedim dersanedeki tavırların ne olcak dedım bişey yaptıgım değil diyor

Üst Alt