Son Konu

Pandemi Sürecinde Maske Kullanmayan Merve Boluğur 'Benden Sadece Sağlık Geçer' Açıklamasıyla Herkesi Şaşırttı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-a0d8d01dcdad37322929f0ad6837ee7844713b34.jpg

Ünlü oyuncu Merve Boluğur'un yaptığı açıklamalar her seferinde ses getiriyor biliyorsunuz ki... Biz de bu açıklamaları merakla bekliyoruz desek yeridir. Son yaptığı maske açıklaması ise tekrar beyinlerimizi yaktı diyebiliriz. Siz de açıklamayı merak ediyorsanız sizi içeriğimize yanlışsız alabiliriz.

Ünlü oyuncu Merve Boluğur'u hepimiz biliyoruz...

Kendisi yer aldığı projelerle birlikte akıllarımızda yer edindi lakin kendisini bir müddettir ekranlarda göremiyoruz.

Yeniden de YouTube kanalında yaptığı açıklamalarla ve toplumsal medya paylaşımlarıyla gündemde yerini koruyor.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Merve Boluğur (@mervebolugur)'in paylaştığı bir gönderi

Pandemi sürecinde maske takmadığı için yediği cezalar ve tutumu da gündemde ses getiren hareketlerinden bir tanesiydi.

Geçtiğimiz günlerde ise yeniden birebir mevzuyla ilgili yaptığı açıklama herkesi şaşırttı.

Albüm teklifi alsa da temel mesleğinin oyunculuk olduğunu söyleyen Boluğur, maske kullanımıyla ilgili kendisinden yalnızca sıhhat bulaşabileceğini söyledi.

“Ben sağlıklı biriyim, Allah daim etsin, sıhhat ondan gelir, bu kanıdayım. Münasebetiyle bu bakış açısıyla değerlendiriyorum, sağlıklı bir formda hayat sürüyorum geçse bile benden sıhhat geçer."

Siz bu hususta ne düşünüyorsunuz ? Yorumlarda buluşalım...

Üst Alt