Son Konu

Tahminleriyle Nam Salan Trader: Ripple, TRON ve 2 Altcoin Uçarak Bu Seviyeleri Görecek!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
breakout-coin.jpg

Başarılı altcoin tahminleriyle takipçilerini büyütmeye devam eden ünlü trader Kaleo, Ripple (XRP) ve TRON’u yakından izlediğini söylüyor. Ayrıca analist, bu kripto paraların göreceği seviyeleri de sıralıyor. Usta trader Kaleo, ayrıca patlayacağına inandığı altcoin projelerini de paylaşıyor.

Kaleo: Ripple tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 doları tekrar görebilir

Yeni bir tweet’te sektörde “Kaleo” olarak bilinen başarılı trader, Ripple (XRP)’ın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 doları yeniden ziyaret etmeyi planladığını söylüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Eski ATH’ye geri dönüşe yol açan bir kopma olasılığı… Uzun süre oynamamak için çok cazip…
1-12.png
Kaynak: Kaleo/Twitter
Kaleo: XRP düşük zaman diliminde çok aylık düşüş trendinden çıktı

Analist, Ripple’ın yerel varlığının düşük zaman diliminde çok aylık düşüş trendinden çıktığına inandığı için XRP/BTC çiftine de bakıyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Görünüşe göre scam kripto para sezonu… Konu shitcoins olduğunda, ben bir trader’ım ve bu kurulumu gerçekten seviyorum. Ben long’um…
2-11.png
Kaleo: TRON’da da çantam var! Dogecoin pump’ını kopyalayabilir

TRON’a (TRX/BTC) gelince Kaleo, şaka kripto parası Dogecoin’in bir hafta içinde %983’ün üzerinde 0,00000024’ten 0,0000026’ya pompalandığı zamanı hatırlatıyor. Analiste göre, TRON’un grafiği Dogecoin’in (DOGE) bu ralliden önceki halini hatırlatıyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

TRX/BTC: Bu grafik bana DOGE pump titreşimlerini veriyor. Patladığında kesinlikle dikey hale gelecektir. Bir çantam var.

Kaleo: BitTorrent (BTT) yeni bir ATH’ye geçmeye hazır görünüyor

Ek olarak, kripto stratejisti patlamaya hazır olduğunu söylediği diğer iki altcoin’e bakıyor. Analistin listesinde bir numarada BitTorrent (BTT) var. Analiste göre, kripto para tüm zamanların en yüksek seviyesinden sonra konsolide oluyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu giriş yerinde oldu. Herkes korktuğunda satın alın. Bu yeni bir ATH’ye geçmeye hazır görünüyor.
3-8.png
Kaleo: Bu altcoin projesi, muazzam büyüme potansiyeline sahip!

Kaleo’nun radarındaki bir başka altcoin projesi, muazzam büyüme potansiyeline sahip olduğunu söylediği az bilinen kripto para Kin. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

KIN, tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala yaklaşık 10 kat uzakta.
4-4.png
Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Ayrıca analist, başarılı altcoin tahminlerine de imza atıyor. Bu tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor.

Üst Alt