Son Konu

sevdiğim kıza açılıcam fakat çekindiğim şeyler var...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Slmlar
Ilk Kez iyi akşamlar arkadaşlarBizim orda bir süpermarkete çalışan bir kız var kasiyer2 aydır ara ara takip ediyorum işten çıkış saatlerindeHiç dışarda görmediğim biri muhakkak evinden çıkmıyorİşten sonra da direk eve gidiyorona açtırmak istiyorum ama bazı çekindiğim şeyler var sizden de takviye almak istiyorumYaşım 20 daha önceden de hoşlandığım kızlar oldu lakin çılamadımAma buna belirlenmiş açılıcam aksaklık olmazsa

ÇEkincelerim şuDİyelim fakat kız beni kabul ettiİzin gününde dışarda gezdiğimiz vakit acaba emrindeki bakan ya da söz atan olurmu?Bilhassa yaz ayları dönemleriYani siz olsanız ne yapardınızBunu düşünüp kızdan uzaklaşır mıydınız?Yoksa cesaretinizi toplayıp kıza açılıp,23 tane ipne yüzünden sevdiğimden vazgeçmem icabında ağız dalaşı ederim(dövme veya yeme ihtimalini göz önüne alarak) ondan vazgeçmemmi derdiniz?

Soru bir takım arkadaşlara saçma gelebilirAma dediğim gibi bu konularda tecrübesizim hatta geç kaldımBu seferki treni kaçırmak istemiyorumCevaplarınızı bekliyorumTşkler
Allah a itimat olun

Üst Alt