Son Konu

sizce düzelirmi

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
şimdiii sorunum şöyle; sevgilimle bir kaç kişinin bildiği gibi internetten tanıştık msnde saatlerce konuştuğumuz zamanlar oldu sevgilimin bilgisayarı bozulunca benim için internet cafeye gitmeye başladı baktım fazla sıkılıyor cafede (çünkü onların cafesi bölmeli değil ulu orta gözüküyor yazılanlar) telefonda ona dedim ama bundan böyle gitme cafeye falan yazılarım gözüküyor diye yazışamıyorsun benle dedim hemde halsiz argın işyerinden oraya gidiyorsun dedim (istanbula varmak için para biriktiriyorçalışıyor ama hep bir şey çıktığından parasını bilgisayarını yaptırmak için kullanacak) o da peki dedi
ya ben öle dememişim git beni artık arama sorma arkadaşlarınla gez dolaş mesajlarıma cevap verme demişim dün konuştum onunla telefonda allaha şükür aradı bir sıkıntı hayata karşısında bıkkın vaziytteydi bey efendi aman aman bir kaprisler bir tavırlar oflamalar poflamalar sizce eski haline dönermi?
sahiden anlıyorum onu bir işe girmişti oradan aldığı parayı babasının amaliyatına kullanmıştı mecbur2 işyerinde sahibiyle anlaşamadı bıraktı bir ara eline para geçti çenesini deldirdi 70 ytl güme gitti sonra bni kandırıyormuş gibi hissetmiş pişman oldu o parayla istanbula gelebilirdim diyor (gelemezdi muhakkak zaten gidişdönüş 60 ytl 10 ytl ile napcak istanbulda) şimdi ancak işyerinde çalışıyor ama alacağı para bilgisayarına gitcek canı bundan sıkılıyor sanıyorsam fakat onun sıkıntısı yüzünden beni sinir etmesi gerekmiyor şeytan diyor bırak çek git ama sevgi var arada napsam ya zamana bırakıyorum inşallah düzelir

Üst Alt