Son Konu

Almeda Abazi Sayışman doğum yaptı! Tolgahan Sayışman'dan ilk yorum geldi

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
almeda_abazi_sayisman_dogum_yapti_tolgahan_sayisman_haberi_boyle_duyurdu_1623313015_5978.jpg

Oyuncu Tolgahan Sayışman ile evli olan ünlü model Almeda Abazi doğum yaptı. İkinci çocuğunu dünyaya getiren Abazi, kızının isminin Alina olacağını açıklamıştı. Keyifli haberi toplumsal medya hesabından paylaşan Tolgahan Sayışman, muhabirlere de birinci açıklamasını yaptı.

29 yaşındaki Arnavut asıllı ünlü model Almeda Abazi, ikinci çocuğunu doğurdu.

Özel bir hastanede doğum yapan Abazi, Alina ismini koyduğu kızıyla sıhhat durumlarının düzgün olduğu öğrenildi. İkinci kere baba olan Tolgahan Sayışman ise kız babası olmayı çok istediğini söyledi. Tolgahan Sayışman toplumsal medya hesabından "Seninle birlikte; sonsuz ve şartsız bir sevgi büyüdü içimde. Darısı isteyen herkese İnşallah. Ortamıza hış geldin prensesim Alina. Sefalar getirdin hepimize" notuyla memnunluğunu paylaştı. 

Çiftin 2 yaşında bir de Efehan isminde oğulları var. İsimler ortasındaki benzerlik ise dikkatlerden kaçmadı. Doğum sonrası baba Tolgahan Sayışman'dan muhabirlere birinci açıklama da geldi. Soruları yanıtlayan Sayışman, 'Tecrübeli olduğumu zannediyordum fakat bu sefer farklı bir deneyim yaşıyorum. Bu sefer kız babası oldum. İsmini Alina koyduk.' dedi.

Eşinin sıhhat durumu ve oğlunun kardeşini gördüğü andaki yansısını anlatan Sayışman, 'Çok şükür, sıhhat durumu yeterli. 3 klio 375 gram yükünde, 50 cm uzunluğunda. Olağan doğum oldu. Almeda'ya bir sefer daha aşık oldum. Çok sabırlı ve güçlü bir bayan. Doğum zorluydu ve uzun sürdü.

Onu getirdim. Yansılarını biz de merak ediyorduk, hatta kayda aldım. Bebek gelecek diye çok heyecanlandı. Gidip, yanağını sevdi.' dedi.

Üst Alt