Son Konu

MasterChef Eda'dan herkesi şoke eden itiraf: 'Babamın karşısına geçtim ve...'

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
masterchef_edadan_herkesi_soke_eden_itiraf_babamin_karsisina_gectim_ve_1574747891_7323.jpg

MasterChef müsabakasıyla ünlenen Eda Karabulut, 25 Kasım Milletlerarası Hatuna Karşı Şiddetle Uğraş Günü'nde katıldığı bir programda, yaşadığı acı bir hadisesi anlattı.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef müsabakasıyla ünlenen Eda Karabulut, 25 Kasım Milletlerarası Bayana Karşı Şiddetle Uğraş Günü'nde bir programa katıldı. Film oyuncusu Çiğdem Talu üzere isimlerin de bulunduğu programda kelam alan Karabulut, çocukken pederinin anasına uyguladığı şiddete şahit olduğunu ve bunu önlediğini şu laflarla açıkladı:

EdurG_1574747839_8155.png

"Hepinizin bildiği üzere bir yarış programındaydım. Orada yarışmacı arkadaşlarım tarafından inanılmaz nokta bir mobbinge uğradım. Bunu zati birçok insan gördü, fark etti. Asla pes etmedim, savaş ettim. Korkup onlara yanaşmaya çalışmadım. Anamdan farkım şu; ben şiddete hiç maruz kalmadım. Validem kaldı, nitekim çok seviyorum babamı, Allah ona uzun ömürler versin fakat validemi sindirmiş, bir formda ezmiş fakat bana yapamadı. 10 yaşında bir evlattım, gece valideme şiddet uygularken kalkıp yatağımdan 'anneme vuramazsın baba' deyip onun önünde durdum ve o günden sonra validem asla şiddete maruz kalmadı. Anamla pederim şu an evliler ve çok şükür çok uzun devrandır devam ediyor."

Üst Alt