Son Konu

dayanacak halim kalmadıı

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
slm arkadaşlar çözümü yok biliyorum fakat yinede paylaşmak istedim sizle gevşemek açısından

ben 2 ay önce çok sevdiğim birine öneri ettim ve kabu etti biz bu iki ay içerisinde 4 defa ayrıldık ve sonradan yeniden barıştık,bu ayrılmaların tümü saçma sapan nedenlerdi ve son ayrıldığımızda bida barışmadık,son ayrılmamızın nedeni bana soğuk davranıyodu bende senin beni sevmedini düşünüyorum bana sevgini kanıtlıyabilirmisin dedimNasıl yapabilirm oysa lakin seni fazla seviyorum dedii,bene ayrılalım ben böyle mutlu olamıyorum dedii,oda bens eni çoks eviyorum lakin falan dedi bağlı ayrıldık lakin çok pişman oldum böyle dediğime,binlerce kez özür diledim ve binlerce kez yalvardım ama o bana her seferinde çocuk oyuncağına döndü bundan böyle,ikimizde birbirimizi üzüyoruz falan dedii ve anlatmak isteyince bnei hiç dinlemiyodu bende açtım notpadii içimden gelenleri yazdım ve yolladım aynen şunları imlâ

Nbr brcu?
niye bunu msnden yada okulda sölemedin derssenhemen hyr cvbını vercektin,çünkü önyargılı davranıyosun,en azından açıklamamı
yapmadan engellemiceksin yada hyr konuşmak istemiyorum diyemiceksin

Ben seni unutmadım brcu,unutamadım (daha öncedende dmeiştim onlarca defa)hergün döneceğin hayalini kurdumHergün seninle konuşmak
için yollara düşmk geldi içimden fakat yapamadım çünkü konuşsam bile neye yarıcaktı ancak hep hyr diyodun,şayet bunada hyr diceksin(büyük olasılık)
Daima döner dedim kendi kendime defalarca bekledim çaresiz olsamda bekledimAma gelmedin unuttum kavgalarımızı, unuttum fena sözlerimizi fakat seni unutamıoum
zamanla alışırım diye kandırdım kendimi defalarca fakat olmuyoozamanla alıştım acılara,sevdiklerimin yokluğuna,ölümlere fakat buna alışamadım

daha yolun başındayken ayrıldık her zaman,

daima birbirimizi üzüyoruz diceksin daha fazla üzülmüyelim diceksin!,
ama ben böyle daha üzgünüm,seninleyken daha (fazla) mutluydum ,ben sana demiştim yaa hani beni sevmiyosun demiştim,ayrılalım demiştim
öle bişi dediğim için fazla üzgünüm (ağlayan olmak bişeyi değiştirmesede) ,senide üzdüm boşuna o gün zaten kötüydüm ben herşey ters gidiyodu (bazı şeyler oldu)o yüzden öle dedim,zaten
ondan sonrada özür diledim senden farkındaysan,fakat fazla geç olmuştu,üzmüştüm seni bikere ,kabul etmedin ,kısaca,yaşam bize mutlu olma şansı vermedi

Çocuk oyuncağına döndü diceksin!
biz defalarca küçük şeyler yüzünden ayrıldık ve minik birşey olduğunu anldımız için baştan barıştık,bu seferde minik ve abuk subuk bi nedendi
bu sefer niye olmuyo

bız cocuk degılızki, bundan böyle boyle kucuk seylerle bırbırızımızı kırmıyalım,kendimce asıl böyle nedenlerden dolayı ayrılmak çocukluk
ayrıca beni seviyosan ne önemi varkii çocuk oyuncağına dönmesinin (chrissde öle diyodu fakat deme lütfen),insanların aralarında kavgalar olamazmı,büyükler ufak şeylerden nedeniyle birbirini kıramazmı,kayda değer
olan hatayı anlayıpta özür dilemek değilmi ?
defalarca barışmıştık lakin bu sefer olmadı yeniden saçma bir neden yüzünden,kendimce bida barışırsak böyle abuk subuk nedenlerden nedeniyle birbirimizi kırmayız yalnızca sevgimiz bittiği için
bölünmüş oluruz,çünkü ikimizde anladık artık sanırım böle şeylerden birbirimizi kırmamamız gerektiğini

anladım ancak çıkmak bana tarafından değilmiş diceksin ?

lakin bikere daha denemeden bilemezsin ama! lütfen çok ivedi pes etme Bida kimseyle çıkmıcakmısın yani ?
ben senin bu fikrini değiştirebileceğime inanıyorum,kendıme guvenıyorumSadece bir şans daha istiyorm,sadece son bir şanss

Artık seni sevmiyorum diceksin ?

ben yinede umutla beklicem,şayet eski günleri hatırlar,belki beni baştan sever diyee
yada şayet kendini kandırıyodur,ola ki beni seviyodur diye

yada hiç bi cvp vermiceksin !
zaten hayat bana hiç mutlu olma fırsatıı vermedkii

bitti, gerçekte her ihtimali yazmak isterdim amaa hatırladıkçaa daha fena oluyorum,midemdeki yanma duygusal gittikçe artıoo,

ve bana verdiği cvp üzgünüm ama artık seni sevmiorum oldu,bende bnei bu dek çabuk nasıl unuttun dedimm hayata görüş açımı değiştirdim dedi ve gitmem gerekiyo deyip gitti

ben onu fazla seviyorumm

Üst Alt