Son Konu

9 yaşında cinsiyet değiştiren Milla'nın hikayesi

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Avustralya'da yaşayan 9 yaşındaki Milla'nın cinsiyet değiştirmesi ve Facebook'ta paylaşılan video epeyce ilgi görüyor
Milla'nın annesi Renee, yaşadıklarını şöyle anlatıyor

Milla 2 yaşındayken kendini erkeksi kızolarak tanımlıyordu Cümbür Cemaat bize bunun geçici bir koşul olduğunu söyledi 6 yaşında kız kıyafetleri giymeyi reddetti ve bir gün bana onu erkeğe döndürecek bir ilaç olup olmadığını sordu

Sürekli neden böyle doğdum, ben erkek almak istiyorumdiyordu Kızımın ağır ağır depresyona girdiğini ve her gece ağladığını bakmak benim için çok zordu Dünyaya geldiği cinsiyete ait hissetmiyordu Kız olarak doğmuştu fakat zihninde o bir erkektidiyor

Özel uzmanlara götürdüklerinde kızına cinsiyet hoşnutsuzluğu teşhisi konan anne Renee, cinsiyet değişiklik operasyonunun en kısa sürede yapılması için elinden geleni yapmış

Cinsiyet değiştirene değin okula kız olarak giden Milla ertesi gün erkek olarak arkadaşlarının kaşısına çıkınca epeyce sert tepkiler almış

Okuldaki az daha hiç kimsenin onu anlamadığından sızlanan Milla Kimse benimle ahbap olmak istemiyor Bugünden itibaren erkek olarak hayatıma devam edeceğim ve desteğinizi bekliyorumdiyor

Üst Alt