Latest Thread

Kemerde nerede denize girilir?

  • Konbuyu başlatan moderatör
  • Başlangıç tarihi
moderatör

moderatör

Yönetici
Katılım
27 Tem 2022
Mesajlar
2,903
Tepkime puanı
2
Puanları
9
Yaş
34

Kemer’de en güzel deniz nerede?​

Kemer merkezde, Kemer yat marinasının arka tarafında hilal biçiminde bir koyda yer alan Ayışığı plajı, altın sarısı kumsalı ve berrak denizi ile Kemer'in en güzel plajlarından birisi konumunda.

Kemer plaj nerede?​

Kemer'in mavi bayraklı plajlarından biri olan Göynük Halk Plajı, Antalya şehir merkezine 40, Kemer ilçe merkezine ise 10 km mesafede yer alıyor. Doğal bir yapıya sahip olan plaj yeterince genişlikte ve plajın hemen arkası ağaçlık alanlardan oluşuyor.

Kemer sahili taşlı mı?​

Denizi ve sahil şeridi sivri çakıl taşlar ile çevrilidir. Bu yüzden deniz ayakkabısı ile gidilmelidir. Bakir koylardan birisi olan Mehmetali Bükü, Kemer'in yüzmek ve vakit geçirmek için en sakin yerlerinden birisidir.

Kemer denizi kum mu?​

Antalya'ya yaklaşık 43 km uzaklıktaki tatil beldesi Kemer, kum plajlı deniz isteyen turistler için rüya gibi bir tatil sunuyor. Ayışığı (Moonlight) Plajı ile ünlü olan Kemer'de altın rengi kumlarda güneşlenerek yazın tadını çıkarmak mümkün.

Kemerde hangi plaja gidilir?​

Kemer Tatiline Gideceklere Plaj Rehberi

  • Beldibi Halk Plajı …
  • Kleopatra Koyu.
  • Göynük Halk Plajı …
  • Çıralı Plajı
  • Kemer Merkez Batı Halk Plajı …
  • Phaselis Koyu.
  • Boncuk Koyu. …
  • Alacasu Cennet Koyu Plajı

Antalya Kemer Göynük denizi nasıl?​

Göynük plajı ve denizi de tatilciler için güzel imkanlar sunmakta. Mavi bayrağa sahip Göynük plajı'nda güneşlenebilir, berrak denizin tadını çıkarabilir ve başta deniz paraşütü olmak üzere çeşitli su sporları imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca günübirlik tatilciler için bir de Göynük Halk Plajı bulunmakta.

Antalya Kemer Çamyuva denizi nasıl?​

Çamyuva plajı ve denizi de tatilciler için güzel imkanlar sunmakta. Çamyuva plajı'nda güneşlenebilir, berrak denizin tadını çıkarabilir ve çeşitli su sporları imkanlarından yararlanabilirsiniz. Çamyuva'nın yaklaşık 3 km.lik kumsalı oldukça güzel ve uzun olup, denize sıfır otellerin ise kendi plajları bulunmakta.

Kemer Tekirova denizi nasıl?​

Mavi bayraklı Tekirova plajı ve denizi de tatilciler için güzel imkanlar sunmaktadır. Tekirova plajı'nda güneşlenebilir, berrak denizin tadını çıkarabilir ve çeşitli su sporları imkanlarından yararlanabilirsiniz. Tekirova'nın yaklaşık 3,7 km.lik kumsalı oldukça uzun ve denize sıfır otellerin kendi plajları bulunmakta.
 

Yazar: moderatör
Article Title: Kemerde nerede denize girilir?
Kaynak Url: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Üst