Son Konu

Serkan Keskin'in Çukur dizisi pişmanlığı sosyal medyada olay oldu!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
serkan_keskinin_cukur_dizisi_pismanligi_sosyal_medyada_olay_oldu_1577513297_1693.jpg

Bir periyot TRT1 ekranlarında yayınlanan Leyla ile Mecnun serisinde "İsmail abi" karakteriyle hafızalara kazınan Serkan Keskin, Çukur serisinden gelen teklifi neden kabl etmediğini açıkladı.

Ünlü oyuncu Serkan Keskin, bir YouTube kanalına konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Serkan Keskin, Show TV'nin fenomen serisi Çukur'un takımına neden dahil olmadığını anlattı. Keskin: "Bir iş gelmişti. Onu kabul ettim, o süreçte diğer bir teklif daha oldu. Onu kabul edemedim. Benim kabul ettiğim iş başlamadan bitti ancak sair iş üçüncü döneminde devam ediyor. O iş 'Çukur' dizisiydi." 

yJsSi_1577513250_8697.jpg

Uzun vade dalgıçlık yapan velev eğitimler veren Serkan Keskin, İbrahim Selim'in "Suyun altında mevte yaklaştığın bir an oldu mu?" sorusuna "Uzun mühlet dalgıçlık ve eğitmenlik yaptım. Mevte yaklaştığım oldu. Hazırlanılmış bir derin dalışta artçı olarak gidiyordum. 55 metrede başlayan bir uçak, 80 metreye kadar gidiyor. Sırp bir arkadaş haber vermeden geriden hava kaynağımı aldı uzun vade geri vermedi, şoktaydı. En son yumruk attım boşluğuna bir şok yaşasın diye. Sinema şeridi denilen şeyi gördüm. Validem geldi gözümün önüne, valideme en korktuğu şeyi dalışta öldüğümü söyleyecekler falan dedim. Sonra tabi ki çok daha uslandırdı o dalış. Çok daha dikkatliyim. O Sırp dalgıç da benden seviye olarak üstte, iri biriydi. Ismi da Ratkov'du." karşılığını verdi.

Üst Alt