Son Konu

Cinayete kurban giden Şebnem Şirin'in annesi ilk kez konuştu!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cinayete_kurban_giden_sebnem_sirinin_annesi_ilk_kez_konustu_1635596090_1426.jpg

Denizli'de Furkan Zıbıncı tarafından öldürülen, Şebnem Tatlı'nın acılı annesi Pervin Tokat birinci defa açıklama yaptı.

Denizli'de Furkan Zıbıncı (25) tarafından öldürülen, 25 yaşındaki besin mühendisi Şebnem Tatlı'nın acılı annesi Pervin Tokat birinci sefer konuştu. Bayan cinayetlerinin artık son bulmasını isteyen acılı anne, "Başka Şebnem'ler gitmesin. Benim çiçeğim soldu. Öbür çiçekler solmasın. Bu dilekleri yüzlerce sefer diledim. Bayan cinayetlerinin son bulması için yürüyüşlere, adliye önündeki hareketlere katıldım." dedi.

"Ama kendi kızımı, çiçeğimi kurtaramadım. Benim çiçeğim soldu. Diğer çiçekler solmasın. Bu türlü bir şey olacağı aklımın ucundan bile geçmemişti. Kimse 'bizim başımıza gelmez, biz yanmayız' demesin. Katil içimizden biri de olabiliyor. Anne-babalar çok dikkatli olsun. Katilin en ağır cezayı almasını istiyorum. Türk adaletine sonuna kadar güveniyorum. Kızımın kanı yerde kalmasın."

"OLAYDAN BİR GÜN EVVEL KIZIMA SORDUM"

"Kızım bu yıl besin mühendisi olmuştu. Hayalleri vardı. Çalışmaya başlayacaktı. Olaydan bir gün evvel, 'erkek arkadaşın var mı?' diye sordum. 'Yok anne. Artık işime odaklanacağım. Meslek yapacağım. Uzun bir mühlet hayatımda kimseyi düşünmüyorum'

"Birlikte yaşıyoruz. Kızım asla benden bir şey saklamaz. Hayatında biri olsaydı kesinlikle bana anlatırdı. Bu şahısın kızımın erkek arkadaşı olduğuna inanmıyorum. Katilin söylediklerine kargalar bile güler. Kendini aklamaya çalışıyor. Kızım babasının da prensesiydi. Babası ile başkaydık fakat bir aradaydık."

NEFESİMİ KESTİLER

"Kızımla birlikte halk oyunları kursuna yazılmıştık. Misket, roman zeybek öğrenecektik. Lakin kısmet olmadı. Olay günü saat 21.00'a kadar beraberdik. Arkadaş kümesiyle bir yere gidecekti. Birlikte salsa kursuna yazılacaklardı. Onu konuşacaklardı. Buluştuğu arkadaşlarının hepsini tanıyordum."

Üst Alt