Son Konu

Huawei Ads yeni iş birliği programını duyurdu!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
huawei-ads-nM96_cover.jpg

Huawei Ads iş birliği programı, reklam verenlere, uygulama geliştiricilere ve ajanslara, yüksek etkileşimli akıllı telefon kullanıcılarından oluşan global bir kitleye erişim imkanı verirken teşvik ve dayanaklar de sağlayacak.

Gerçek vakitli bir pazarlama platformu olan Huawei Ads, markanın aygıtları için özel olarak tasarlanan bir tahlil. Huawei marka aygıtların temel algoritma ve mimarisinin entegre edildiği platform, 700 milyonun üzerinde akıllı telefon kullanıcısına sahip global bir kitleye eşsiz ve paha odaklı olarak ulaşmayı sağlıyor.

Avrupa'daki medya ajanslarına ve uygulama yayıncılarına açılan platformun beta sürümü artık reklam verenlere programatik teknolojiyi kullanarak reklam gösterimleri için teklif verme imkanı sağlıyor. Platform ayrıyeten, geliştiricilerin Huawei Ads kitini entegre etmelerine ve uygulamalarından ek gelir elde etmelerine imkan tanıyan Huawei Ads yayıncı servisini de içeriyor.

İş birliği programı, direkt reklam verenler ve sertifikalı ajanslar için kimi erken devir teşvikleri içeriyor:
  • Deneme programına hak kazanan direkt reklam verenlere sunulan fiyatsız reklam kredisi
  • Sertifikalı ajanslar için medya harcamalarında geri ödemeler
  • Heyetim ve iştirak süreci boyunca özel dayanak
  • Kampanya oluşturma ve optimizasyon konusunda uzman tavsiyesi
  • Sertifikalı iş ortakları için test kademesindeki yeni beta eserlere erişim
  • Sertifikalı ortaklar için ek koçluk ve eğitim seansları

Platformun sunduğu ek avantajlar şunları içeriyor:
  • Hassas Hedefleme: 700 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısıyla Huawei Ads, reklam verenlere yüksek bedelli Huawei aygıt kullanıcılarına ulaşmanın en düzgün yolunu sunuyor.
  • Güçlü Gösterimler: Huawei Ads platformu, reklam verenlere Huawei ekosisteminde yer alan Huawei aygıtlarındaki direkt gösterimler, AppGallery'deki özel gösterimler tıpkı vakitte Petal Search’de yeni arama reklamları ile Huawei ve binlerce üçüncü taraf uygulamasında reklam gösterimleri ortasından seçim yapma imkanı sağlıyor.
  • Performans odaklı sonuçlar: Akıllı Teklif ve Akıllı Banner üzere araçlar, tek tıklamayla heyetim temaslarıyla birlikte, reklam verenlere yatırım getirilerini en üst seviyeye çıkarmak için artırılmış denetimler ve üretim maharetleri sağlıyor.

Üst Alt