Son Konu

aşık oldum !!!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhabalar bu aralar sonunu bildiğim lakin hic sonuna varmak istemediğim mesaflerin engel olduğu harbi zorlama olan birincil başladığında şimdiki hislerimin yarısı değil ceyreği bile yoktu bu sadece 40 günde oldu , yurtdışındayım yolculuk amaclı geldim bir kasabaya bir yakınımın yanındayım bununla beraber calışıyorum her zaman olur emrindeki yurt dışı falan bir cok kişide yaşamıştır bunda 40 gün önce doğa gezisinde tanıştık hic kafamada yoktu biley olur falan sonra bir kac gün gectikten sonradan bir parti oldu ve o partide partiden uzak cok güzel şekilde herşeyi konuştuk sonrasında başladı resmi olarak hergün beraberdik inanması baskı herşeyi paylaştık bağlandım resmen onduz duramamaya başladım taaki 45 gün öncesine kadar alt haklı olarak ülkeme döneceğim için ama daha 15 2 ay var az daha , bana daha fazla bağlanmak
istemedğini ve bağlanırsa üzüleceğini ama görüşmememiz gerektiğini söylemedi herneyse son günlerde cağırmama karşın buluşmalara gelmiyor her zaman bir bahanesi var lakin ona bana ayırdığı süre için teşekkür ettiğimde ama terketmek istemedim emin etmedim bana benden ayrılıyormusun yoksa dedi bu beni düşündürdü her zaman aklımda onunla uyanıp onunla kalkıyorum mutsuzum bir tarafım yetersiz güya öte yandan bakıyorum hicbir cözüm yok eskisi gibi bana ilgisi değil burnumda tütüyor benzeri defalarca yanımda oldun istiyorum buraya bu konuyu acma sebebim onunla buluşmam için en azından azıcık konuşmak içn çabalamam mı yada unutmaya calışmak mı cözüm
Hicbir şekilde benim halimi hatırımı sormuyor artık evlerimiz arası mesafe 2 km hicbir şekilde hayatından cıkarmış durumda ve bu kız bana gitme burda kal derdi defalarca bana sevgi ile bakardı lütfen arkadaşlar ona ne diyebilirim iyi değilim aşk hoş diyorlardı ama biçare demediler oysa

Üst Alt