Son Konu

Sevgi mi ? Hastalık mı ? Vazgeçemiyorum...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar
1 yıl önce beraber olduğum kız arkadaşım ile aynı okuldayız
İlişkimiz kısa sürmüştü , 2 ay dek
Ailevi sıkıntılarım var, yalnız kalmak istiyorum bahaneleriyle ayrıldı benden, yalnız bırakmadım tabiki hiçbir zaman
Fazla seviyordum onu , doğum günümde tanışmıştık, İyisiyle kötüsüyle , en dibide en yükseğide beraber gördük Ailelerin ikimizdende haberi vardı Farklı kaldık bir zaman , görüşmedi ne yaptıysam olmadı Çok uğraş ettim , aylarca bekledim herşeye rağmen vazgeçmedim Bir gün sevgilisi olduğunu öğrendim , el ele fotoğraflar filan , bıraktım kendimi bir süre , iyi dönemlerim değildi, körü körüne bağlanmıştım ve herşey fazla fena gidiyordu günden güne benim için Vazgeçilmicek insan yoktur şu yeryüzünde , hatta yeri kazanç kendinizden bile vazgeçersiniz, unutmak isteyipte unutulmucak insanda yoktur Ne unutmak istedim , nede caymak İkisinide yapmadım, uzak uzağa kendi mutluluğumuda feda ederek onun mutluluğunu izledim uzun bir zaman Hiçbir şekilde rahatsızlık vermeden , aklını karıştırmadan , kısa bir merhabaya sığdırdık ayları , her gün birbirimizi gördüğümüz süre , ötesine gidemedik Sıkıntıları dertleri olurdu , burdayım herne olursa olsun herşeye karşın koşarım sana , geliceğin ilk insan benim derdim her zaman ona Kendi gelip anlatmazdı fakat bilirdim ne yaşadığını başından ne geçtiğini er yada geç , onun haberi bile yokken yanında olurdum
Yaz tatiline girdik , üniversitenin son günü , veda etti bana , tüm arkadaşları şaşırıyordu durumumuza , yanında başka biri varken zeka , bana bakıp , benden haber edinmek için kırk takla atıyordu Beni sevdiğini söylüyordu arkadaşları , niçin böyle yaptığına kimse manâ veremiyordu Çözemiyorduk durumu Yakıştığı şekilde geçirdim o 6 aylık zamanı Gürültüsüz ağırbaşlı kırık dökük Tatil boyunca 4,5 defa görüşebildik onunla Fazla özledim diyebiliyordum konustuğum zaman , çıkıp geliyordu sorgusuz sualsiz , kokumu içine çekip fazla özledim diyebiliyordu benim gibi , susuyorduk Yanlıştı , besbelli bir sevgi olmasa zeka , kendimi o çocuğun yerine koyuyordum , ayıplıyordum kendi kendimi , ama engel olamıyordum Elimden geldiğincede yakışır şekilde davranmaya çalışıyordum Kendime yediremiyordum bir yandanda
Mektep başladı , biz tekrar aynıyız aylardır Yarı yıl tatiline girdik , Önüme bakayım diyorum hayatıma beni seven bana değer veren ahali giriyor , ve ben kimseye ona baktığım gibi bakmayı bırakın , yaklaşamıyorum bile Kaçıyorum insanlardan , somut manevi ailevi bir sürü sıkıntım var , çaba içerisindeyim neyi nasıl yaparım diye düşünüyorum ve bu dek sıkıntının aralarında , en ağır basanı yürek ağrısı oluyor İşime gücüme okuluma bile bakamaz oldum En son bir hafta önce konuştuk , sitem etti bana hayatıma birisini aldığımdan filan bahsedip , sıradan konuştuğum bir arkadaşım olduğunu bilmeyerek , durumu açıkladım sakinleşip birer kahve içtik beraber Aynı şart yine gerçekleşti bu sefer o dayanamayıp boynuma sarıldı çok özledim deyip ağlamaya başladı yarım saate yakın böyle geçti Ertesi gün , son gün yani yeniden beraber geçirdik ve yine buna aynı şeyler yaşandı Ne yapıcağımı şaşırıyorum, seviyor gibi lakin sevmiyorda , istiyor gibi lakin istemiyorda Sevse o çocukla neden hala beraber , istese neden yanımda yok Akşamına mesaj atıp bir daha konusmak görüsmek istemediğini söylüyor Çıkılmaz bir durumdayım Yanlışlarında farkındayım , doğrularında Yapmam gerekenlerinde , yapmamam gerekenlerinde Kopamıyorum ondan , dehşet edemiyorum , yaptıklarını gözümün önüne getiriyorum , içinde bulunduğumuz durumu , konumumuzu herşeyi düşünüyorum yinede uzaktan kalamıyorum Her dakikam onu düşünmekle geçiyor , birdenbire hüzünleniyorum , aralıksız özlüyorum Kurulu bir düzenim vardı , tekrardan başa sardım ve ilerliyemiyorum Herşey sarpa sardı ve fazla fena Aklımla başa çıkamıyorum , kalbim zaten esir ona Kendimi sorgulayıp duruyorum her gün , ne yapıcağımı nasıl yapıcağımı , pek derdimi sıkıntımı paylaşabileceğim insanda değil etrafımda , olanada zaten anlatmıyorum
Hayatıma birisini alsam sanki çıkıp gelicek gibi , ben sana gelicektim lakin sen hayatına birisini almışsın dicek gibi böyle
Beni seviyor fakat bana gelemiyor gibi , beni özlüyor ama söylüyemiyor gibi Yada hepsini bir kenara koyun , oyun oynuyor gibi benimle Hiçbirşey bilmiyorum düşünemiyorum bile artık

Üst Alt