Son Konu

Fatih Altaylı, 'İthamlar Çok Çok Kötü' Diyerek Veyis Ateş'ten Beklentisini Açıkladı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-460d9d6a0d9d6a92e6b8212c712c59976ec556ca.jpg

HaberTürk muharriri Fatih Altaylı, birebir ekranı paylaştığı Veyis Ateş'in AK Parti'ye yakın bir gazeteci olduğunu belirterek "Bunda bir hata yok. Ancak sonrasındaki ithamlar çok çok kötü" dedi. Altaylı, "Beklentim bu vahim tezleri net ve açık biçimde 'yalanlaması'. Hodri meydan demesi" tabirini kullandı.

HaberTürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, organize kabahat örgütü kurduğu savıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker'in son videosunu değerlendirdi.

Videoda HaberTürk TV sunucularından Veyis Ateş'in de isminin geçtiğini belirten Altaylı, "Peker’in ithamları ortasında, HaberTürk ekranlarından tanıdığınız Veyis Ateş'e yönelik olanlar da var. Ateş'in AK Parti'ye yakın bir gazeteci olduğu sır değil. Bunda bir hata da yok" dedi. Altaylı, şöyle devam etti:"Ancak sonrasındaki ithamlar çok çok makus. Meslekle bağdaşmayan şeyler. Yanlışsız mudur, değil midir bilemem! Gerçek olmamasını umarım ve tercih ederim lakin kimsenin ne kefiliyim ne velisi. Bu yüzden de birebir ekranı paylaştığım Veyis Ateş'ten beklentim bu vahim tezleri net ve açık biçimde 'yalanlaması'. Hodri meydan demesi. Hatta sıkıntıyı yargıya taşıması. Onun yerinde olsam o denli yapardım."

Ne olmuştu?

Sedat Peker, yurt dışına kaçan Sezgin Baran Korkmaz'a ilişkin Bodrum Paramount Otel’e el konulmasına ait birtakım tezlerde bulunmuştu. 

Peker, bu otelde fiyatsız kalanların ortasında gazeteci Veyis Ateş'in de bulunduğunu ileri sürmüştü. 

Ateş'ten hususla ilgili rastgele bir açıklama gelmemişti.

Ayrıyeten bakınız

Üst Alt