Son Konu

Masterchef Güzide Mertcan'dan çok konuşulacak itiraf!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
masterchef_guzide_mertcandan_cok_konusulacak_itiraf_1641288136_5093.jpg

Masterchef Türkiye ile ismini duyuran ve mutfak dalına adımını atan Güzide Mertcan herkesi şaşırtan açıklamalarda bulundu.

TV8 ekranlarında 2019 yılında yayınlanan Masterchef Türkiye yarışında final kısmına kadar gelerek herkesi kendine hayran bırakan Güzide Mertcan, 7 Milyon TL pahasındaki konutuyla toplumsal medyada gündem olmuştu. Toplumsal medya paylaşımları ile de orta ara gündeme gelen eski Masterchef yarışmacısı Güzide Mertcan, "Eşimle takım üzere çalışıyoruz. Çocukların okul saatine nazaran kendimizi ayarlıyoruz. Eşimle Facebook üzerinden tanıştık. O beni ekledi ancak uzun vakit ortamızda konuşma olmadı. Sonra konuşmalara başladık. Sonra arkadaş ve ailelerle görüşmeler oldu" dedi.

Eşinin işi ve konut ortasında dengeyi nasıl sağladığı sorusu üzerine konuşan Mertcan, "Eşim cümbüş dalında çalıştığı için özel hayatında da çok eğlenceli biri. İşinden ötürü yurt dışına her gittiğimizde cümbüş parklarına da gideriz. İşinden ötürü kendi toplumsal medyasında çok önemli şeyler paylaşıyor. Benim toplumsal medya hesabımda da ortada kaçamaklar yapıyoruz. “ sözlerini kullandı.

EŞİMİN HABERİ YOKTU

Güzide Mertcan, "Yarışmaya girmeden evvel eşimin haberi yoktu. Profesyonel bir iş hayatım olmadığı için beni yarışa almazlar diye düşünmüştüm. Görüşmelere de eşimin haberi olmadan gittim. Japonya'ya gitmiştik ve beni arayıp '3 gün sonra müsabaka başlıyor ve katılmanız lazım' dediler. Sonra eşime söyledim ve tatlı lisanla onu ikna ettim. Bu kadar tanınan olmasını beklemiyordum." açıklamasıyla herkesi şaşırttı.

Üst Alt