Son Konu

29 Eylül'de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-be858601f399e1026a18b30588f45765334ac4a4.jpg

'Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?' gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz...

1. Nusret'in Londra'daki şubesinde gelen dudak uçuklatan hesabı herkesi şaşırttı!

2. Mehmet Ali Erbil, geçmiş yıllarda Emel Sayın ile ilişki yaşadığına dair açıklamada bulundu!

3. Katıldığı ödül töreninden fotoğraf paylaşan Murat Yıldırım yaptığı photoshopla herkesi şaşırttı!

4. Demi Lovato, uzaylılarla iletişime geçtiğine dair açıklama yaptı!

5. ‘No Time To Die’ galasına katılan Kate Middleton'ın büyüleyici kıyafetini inceledik!

6. Ece Üner'in programına katılan konuğu ağlarken zorla ağlamaya çalışması tartışma sebebi oldu!

7. Yıldız Tilbe, konserinde elbisesinin azizliğine uğradı ve sonrasında yaptığı hareketle herkesi güldürdü!

8. Dünyaca ünlü şarkıcı Halsey, ilk kez oğlu Ender'in fotoğrafını paylaştı!

9. Esra Ersoy, hakkında çıkan cinsel taciz suçlamalarından sonra kendisine gönderilen mesajları paylaştı!

Paylaşılan mesajlarda, Esra Ersoy'un eski sevgilisinin kendisine 'Bütün vücudunu çek yolla hemen' yazdığı görüldü. Esra Ersoy paylaşımıyla birlikte 'Bugün hakkımda çıkan  haberin aslı yoktur. Buyurun kanıtları kim kimi taciz ediyormuş bakın görün. 11 yıllık eski sevgilim Murat Yıldırım sana söylüyorum bırak benimle uğraşmayı. Sırf kendini haklı göstermek için beni haksız göstermeye çalışma. Aslı olmayan iddialarının aslında nasıl olduğunu paylaşmamı ister misin?' açıklamasını yaptı.

10. Serdar Ortaç ile ilişkilerini sonlandırma kararı alan Seçil Gür, yaptığı itirafla birlikte dikkat çekti!

'Gözümün içine baka baka bu işin olmayacağına beni ikna etti. Bana olan sevgisizliğinden değildi ama hayatında bazı öncelikleri var. Bu önceliklerinden vazgeçmeyeceğini bana açık açık ifade etti. Serdar Ortaç'ın önceliği kendisidir...Ben dahil duygusal anlamda son 10 yıldır bir şeye bağımlı olduğunu düşünmüyorum. Mutsuzluktan beslenen bir insan gibi görünse de çok neşeli, kahkaha atan bir adamdır. Yeni şarkımı destekliyormuş gibi Instagram hesabından paylaşmış. Bunu kaldırttım. Bir gün öncesi beni arayıp tebrik etse bu başka bir şey. Ben beraberlik süresince de paylaşım yapmamaya dikkat ettim. İnanılmaz bir sevgi duydum. Annesi gibi üzerine titredim. Bana 'Anne' diye sesleniyordu, gülüyorduk. Serdar biraz bebektir. Belki bu benim hatamdı. Aç olduğunu biliyordum hemen karnını doyurmak için elimden geleni yapıyordum.'

11. Edis'in 140Journos ekibiyle birlikte "Starlight" adlı bir belgesel hazırladığını ve yarın Netflix'te yayınlanacağını öğrendik!

Üst Alt