Son Konu

Önerilerinizi bekliyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Herkese merhaba Direk konuya giriyim
6 günlük sürücü kursuna kaydolmuştum Kursta bi kız vardı Sınıfa girerken ve çıkarken birkaç defa göz göze geldik Ve pek kısa sürmüyordu 45 sn falan bakışıyorduk 5 Günü sınıfa 8 yaşında ama küçük erkek kardeşini de getirdi Ben o vakit çaktım oysa bu bizim alt kat komşu Ders bitti Sınıftan çıktım eve doğru yürümeye başladım O sıra arkadan çocuk abi bi bakar mısın dedi Durdum, döndüm Sen beni tanıdın mı dedi O sıra kız arkadan geliyordu Evet dedim apartman dan dimi dedim Az Daha her gün görüyorum seni dedim Ama ne çocuğun ne kızın adını bilmiyorum O sıra kız geldi merhaba dedi Ben de merhabaa dedim Ama o ara düşündüm acaba merhaba dedikten daha sonra ben emre diyip elimi uzatmalı mıyım? Çocuğun da o sırada beklediğini göz önünde bulundurunca demedim öbür bir şey O sıra kız babamı arıyım dedi Ben de telime gelen mesaja baktım ve neyse sonradan görüşürüz dedim çocuğa sonradan kıza baktım Ona da iyi günler dedim Eve doğru yola koyuldum Hatta eve girerken yine karşılaştık fakat o süre yanında babası da vardı konuşmam imkansızdı kızla Hala adını bilmiyorum Şöyle de bir durum var eğer ailem kızla konuştuğumu duyarsa öyle hoş karşılamaz Emrindeki daha önce neredeyse hiiiiiç bir kız ile ne olağan ne öteki türlü arkadaşlığım olmadığı da cabası Bundan daha sonra kızla konuşmalı mıyım? ne konuşacağımı, ne söyleyeceğimi zeka bilmiyorum bile Bi şeyler önerin kafayı yemek yemek üzereyim düşünmekten

Üst Alt