Son Konu

Wonder Woman 1984 Filminde Amazonları Nasıl Göreceğimiz Belli Oldu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

2017 yılında vizyona giren Wonder Woman sineması, DC/WB iştirakine gişede yaklaşık 820 milyon dolar civarında bir gelir elde ettirmişti. Sinemanın kazandığı olumlu kamuoyu da işin bonusuydu. Hal bu türlü olunca devam sineması için hazırlıklar başlamıştı. Tıpkı birinci sinemada olduğu üzere Patty Jenkins'in yöneteceği Wonder Woman 1984 için şimdi bir fragman göremedik, fakat setten birtakım fotoğraflar gün yüzüne çıktı.

Wonder Woman 1984 setinden son olarak paylaşılan set fotoğrafı ise yeni sinemada göreceğimiz Amazonların kostümüne dair birinci ipuçlarını veriyor. Vanzekin018 isimli Instagram hesabı sinema setinden üç adet yeni fotoğrafı hikayesinde paylaştı. 

wonderw1984amazon.png

Paylaşılan hikayelerdeki fotoğraflarda bir Mısırlı askeri, tankın yanında silah tutarken görüyoruz. Hikayeler hala vanzekin018 hesabında duruyor. Amazonların yeni kostümü ise bana nazaran nispeten şık duruyor. Başkaca fotoğrafın altında yazan Bana-Mighdall kısmı da sinema için büyük bir kıymet taşıyor olabilir. Şayet yazı doğruysa, Wonder Woman 1984 sinemasında kayıp bir Amazon kabilesi olan Bana-Mighdallları göreceğiz demek oluyor. 
  • Wonder Woman 1984'ün Senaryo Detayları Ortaya Çıkmış Olabilir
  • Wonder Woman 1984 Setinden Yeni Gal Gadot Fotoğrafları Sızdı
Wonder Woman 1984 sineması görünüşe nazaran yalnızca soğuk savaş devrini husus almayacak, yeniden Yunan Mitolojisi içerisinde bir yolculuğa da çıkacağız. Başrolünde Gal Gadot'un yan alacağı ve takımında Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal ve Natasha Rothwell üzere isimlerin bölge alacağı sinema 5 Haziran 2020'de vizyona girecek. 

Üst Alt