Son Konu

Ünlü Borsadan, Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Exante_news_2019_mai_01.jpg

Önde gelen Bitcoin ve kripto para türev platformu Bybit, üç yeni USDT ticaret çifti başlatıyor. Gelecekte Bybit kullanıcıları, USDT marjlı kalıcı sözleşmeler olarak popüler altcoin UNI, DOT ve ADA’ya erişebilecekler. Yatırımcılar yeni çiftler için 1x ve 25x kaldıraçlar arasında seçim yapmakta özgür olacaklar.

Bybit, popüler altcoin UNI, DOT ve ADA’yı platformuna ekliyor

Popüler Bitcoin ve kripto para türev platformu Bybit, müşterilerinin daha fazla seçenek elde etmeleri için platformuna en iyi altcoin projelerini getirmek için çalışıyor. Artık Bybit kullanıcıları, USDT marjlı kalıcı sözleşmeler olarak UNI, DOT ve ADA’ya erişebilecekler. Bu 3 kripto para, anonimlik, ölçeklenebilirlik ve merkezi olmayan ticaret nedeniyle büyüme potansiyelleri baz alınarak seçildi. 
Wyre-s-New-OTC-Crypto-Desk-Brings-Veteran-Insights-to-High-Value-Trading-1.jpg
Tüm bu özellikler, mevcut kripto para ekosisteminde kritik hale geldi. Uzmanlara göre, bu durum kripto paraların mevcut büyümelerini tetikleyen şey olabilir. Bybit CEO’su ve kurucu ortak Ben Zhou’ya göre, yeni eklenecek olan 3 kripto para Bybit’in yüksek likiditesini koruyacak. Ben Zhou konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu yüksek talep gören kripto paraları alım satım platformumuza getirebilmekten ve müşterilerimize daha da fazla seçenek sunabilmekten mutluluk duyuyoruz. Bybit, olağanüstü likiditesi ile tanınır. Bu yeni alım satım çiftlerinin piyasalarının istisna olmayacağından emin olmak için kapsamlı araştırma ve hazırlık yaptık.

Bu kombinasyon, yatırımcıların işlem getirilerini önemli ölçüde artırabilir

Bybit, işlem hacmine göre en iyi kripto para borsalarından biri. Türev ticareti için çok çeşitli ürünler içerir, doğrusal kalıcı ve vadeli işlem piyasaları için daha da üst sıralarda yer alır. Yeni eklenen kripto paralar ile yatırmcılar türev alım satım için daha fazla seçeneğe sahip olacak. Her üç kripto para birimi de son zamanlarda önemli bir büyüme gösterdi. ADA, son zamanlarda BNB’nin yerini alarak piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi oldu. 
https___specials-images.forbesimg.com_dam_imageserve_1097310332_960x0.jpg
Hem DOT hem de UNI, çoğunlukla devrim niteliğindeki teknolojileri tarafından desteklenerek ilk on kripto para birimine katıldı. Bu tür varlıkların en çok işlem gören kripto paralardan biri olan USDT ile bir kombinasyonu analistlere göre, yatırımcıların işlem getirilerini önemli ölçüde artırabilir. Eklemeler ayrıca Bybit’in türev piyasasındaki erişimini genişletecek ve daha fazla müşteriye bu en iyi varlıklarla ticaret yapma fırsatı verecek.

Üst Alt