Son Konu

İhanete uğradım

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Öncelikle merhaba 25 takvim bir ilişkim var Yaşım 19 kız arkadaşımda 18 yaşında Not : Kız arkadaşım hasta kist var vücudunda, yanımda burnu kanadığı olmuştur

Sorunum şu İlişkimizin 6 ayında kız arkadaşım babasının zoruyla okuldan alındı ve mağazada işe başladı 3 ay dek mağazada çalıştı bana hiç mesaj atmadı ben attığımda yanıt vermedi aradım açmadı vs vs 3 ay sonra mağazadan çıktı ve hiçbirşey yokmuş devam ettik Taki bugüne dek bugün geçmişteki tüm hatalarını zor kullanarak döktürdüm ona korkutma ettim telefon kaydını çıkartırım falan diye

1 Mağazada bir çocuğa numarasını vermiş mesajlaşmışlar 1 hafta falan daha sonra kesmiş konuşmayı

2 Yengesenin zoruyla 15 ay diğer erkekle konumuş, yengesi cebren kapıya indirmiş bunu falan cocuğa gagalamaya çalışıyormuş kızı akrabağaları bozuk birazcık inandım

3 benden bunları gizlemesi

Bi insan hastayken bunu yaparmı ? ben getirim ailemle tanıştırdım herkesi sildim evden çıkmıyorum o kalkıp benden bunları gizliyor ve bana hiçbirşey hissetmedim beğenmedim ben o lahza kendimde değildim diyor ben birşey çevirdiğini biliyordum arkadaşlar ben bu kızı gerçekte seviyorum 25 yıl olmuş ama kızın ailesi hiç iyi değil babası psikopat annesi 3 evliliğine hazırlanıyor sizce bu kız başkasından hoşlanmışmıdır yani ne biliyim içimde hep bir şüpe var içimi dökmek istedim Kendime güvenim kalmadı aşırı kıskançlık başladı vs vs

Ayrılmak istiyorum ayrılamıyorum onu adamak istemiyorum böyle bi ailede tek tutuğunduğum güvendiğim sensin diyor bana bi yana beni aldattımı diyorum başkasından hoşlandımı diyorum daha başka şeyler gizledimi diyorum kafayı yiyicem

Bana korktuğundan söyliyemediğini söyledi Durum çıkarırsın başın belaya girer diye korktum dedi kimseden hoşanmadım konuşmadım pişmanlık çektim vs vs daha çok şey

Ne yapıcağımı bilmiyorum arkadaşlar Ne yapmalıyım sizce? kaç ay önceki şeyleri konuşuyoruz hala Benim içimde acaba aldattımı acaba başkasıyla konuştumu konuşuyormu diye dert kaldı

DİPNOT : sırası gelmişken kıza kurana el bastırmıştım daha bunları söylemeden beni aldatmadığına diğer erkekle konuşmadığına birşey hissetmediğine ant ettirdim Şu Anda konuştuğu çıktı söyleyince ben o anlamda konuşmadım dedi sen bana kötü davradın beni azarladın bende acaba onlarda öyle yaparmı diye sırf sana inat konuştum dedi bundan böyle diyicek birşey bulamıyorum yorum sizin efendiler ağzı bozuk birşey yazmazsanız sevirim Okuduğunuz için çok teşekkür ederim yorumlarınız fazla önemli

Üst Alt